I Love You Records piedāvā – Alise Joste un “Nesen”

Raksta attēls - I Love You Records piedāvā – Alise Joste un “Nesen” Publicitātes foto

19.09.2019

Šodien , 19. septemrbī, K.K. fon Stricka villā mūzikas apgāds I Love You Records turpina 10 gadu jubilejas svinības ar mūziķes Alises Jostes un grupas “Nesen” koncertu.

Dziesmu rakstniece Alise Joste savu pirmo uzstāšanās skatuvi atrada pat pirms mūzikas apgāda I Love You Records dibināšanas – pārvarot lielas bailes, viņa debitēja jauno mūziķu un dzejnieku brīvā mikrofona koncertā Vecrīgas bārā I Love You, kas vēlāk kļuva par izdevniecības mājvietu. Alises talants nepalika nepamanīts un, kad mūziķe bija gatava ierakstīt pirmo albumu, par tā izdevēju viņa izvēlējās jaundibināto I Love You Records. Šajā apgādā nāca klajā arī Alises otrais studijas ieraksts Hardships are Ships, kas 2015. gadā ieguva pirmo “Austras balvu”, kuru pasniedz gada labākajam Latvijas mūziķu albumam. Alises Jostes mūzikas un tekstu pieklusināti emocionālais vēstījums ir aizkustinājis klausītājus ne vien Latvijā, bet arī daudzās citās Eiropas valstīs, tostarp Vācijā, Zviedrijā, Portugālē un Francijā.

Pirms Alises Jostes solokoncerta uzstāsies ansamblis “Nesen”, kurā apvienojušies pašmāju neatkarīgās mūzikas interesentiem labi zināmi mūziķi – pati Alise Joste, kā arī Aleksis Luriņš, Kārlis Josts un Jānis Burmeisters. Sakarā ar aizņemtību citos projektos grupa nekoncertē bieži, tāpēc šī ir viena no retajām iespējām redzēt “Nesen” spēlējam dzīvajā izpildījumā.

Nākamie I Love You Records jubilejas koncerti:

28. septembris: Super Besse (BY) + Human Tetris (RU), klubā One One
18. oktobris: Laika Suns + Kabloonak (LT), K.K. fon Stricka villā

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!