Summersound mākslinieku buķeti papildina Gacho, Daddy Was A Milkman un citi

Raksta attēls - Summersound mākslinieku buķeti papildina Gacho, Daddy Was A Milkman un citi Publicitātes foto: Ritvars Sproģis

06.06.2018 / Parmuziku.lv

Ar reperi Gacho, šī brīža Lietuvas populārāko mākslinieku Daddy Was A Milkman, kā arī Radio SWH Priekšnama skatuvi tiek papildināts Summer Sound festivāla mākslinieku saraksts.

Ar vienu no lielākajiem šīs vasaras koncertiem Summer Sound festivālā uzstāsies reperis Gacho. Festivāla apmeklētājus priecēs arī Lietuvā un Latvijā lielu popularitāti iemantojušais mūziķis Daddy Was A Milkman, grupas Laika Suns un Polifauna, baltkrievu grupa Super Besse, kā arī Liepājas POP/ROK SKOLA.

Šogad ilggadējā sadarbības partnera Radio SWH skatuve Priekšnams ir piedzīvojusi pārmaiņas un kļuvusi par otro lielāko pludmales skatuvi, uz kuras uzstāsies, jau iepriekš izziņotie, Singapūras Satīns, Fakts, Edavārdi, Colours of Bubbles un Andis Grīva ir WWMM. Šiem izpildītājiem pievienojas arī reperis Ozols ar grupu Tehnikums un, protams, Priekšnama jaunās grupas ATOM, Patrisha, Aivo Oskis, Gandreiž 10-nīkā, Canzone un, Rock'n'berries.

“Šogad Radio SWH skatuvei Priekšnams ir jauns izaicinājums – vienkopus uz skatuves pulcēt gan jaunās grupas, gan jau populārus un pieredzējušus mūziķus.

Jaunajiem māksliniekiem muzicēt vienā no Latvijas lielākajiem festivāliem ir liels piedzīvojums, īpaši, ja tā ir arī pirmā reize uz festivāla skatuves. Nav šaubu, ka ikviens, kurš kāpj uz  Priekšnama skatuves cer, ka tas būs piedzīvojums arī klausītājiem, jo, varbūt pēc daudziem gadiem klausītāji ar lepnumu atcerēsies, ka bijuši klāt slavenas grupas pirmajā festivāla koncertā. Tiekamies Liepājā! Tiekamies Summersound!” par Priekšnama skatuvi stāsta Radio SWH ētera komunikācijas menedžeris Vladis Goldbergs.

Līdz šim Summer Sound festivālā izziņoti šādi mākslinieki - amerikāņu rokgrupa Goo Goo Dolls, britu rokgrupa Coasts, vācu dīdžejs – Alle Farben, pašmāju Musiqq, Aija Andrejeva, Labvēlīgais Tips, Dzelzs Vilks, Pienvedēja Piedzīvojumi, Rīgas Modes, Igo, Justs, Sudden Lights, Marta Ritova, Astra The 22’s, Riga Reggae, Singapūras Satīns, reperi Ansis, Edavārdi un Fakts, dīdžeji Toms Grēviņš un Makree,  Lietuvā dzīvojošais mūziķis Andis Grīva ar grupu - Andis Grīva ir WWMM, lietuviešu grupas Colours of Bubbles un Antikvariniai Kašpirovskio dantys, Čipsis un Dullais, Inokentijs Mārpls, Soundarcade, Židrūns, The Bongo Club, Garbanotas Bosistas, The Bad Tones, Múr, Bucharest, PODRUGA, DJ Uldis Rudaks.

Šobrīd tirdzniecībā ir pieejamas īpašās Liepājnieku biļetes. Šīs biļetes ļauj liepājniekiem un Liepājas viesiem iegādāties Summer Sound festivāla biļetes par zemāku cenu visos Biļešu Serviss tirdzniecības punktos Liepājā. Arī visiem ISIC karšu īpašniekiem šobrīd ir iespējams iegādāties festivāla biļetes ar atlaidi.

Summer Sound festivāls 2018 gadā norisināsies 8. reizi un ir neapšaubāmi kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem vasaras mūzikas notikumiem Baltijā. To apliecina tūkstošiem apmeklētāju, kuri ik gadu dodas uz brīnišķīgo Liepājas pludmali, lai baudītu divu dienu muzikālu prieku un atpūtu pašā jūras krastā. Katru gadu festivāls piedāvā vairāk nekā 50 māksliniekus, kā arī rūpējas par daudzveidīgu izklaižu un aktivitāšu programmu.

Summer Sound festivālu atbalsta Liepājas pilsēta, aicina A/S Aldaris un iesaka festivāla oficiālais radio - Radio SWH.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!