Sudden Lights izdod dziesmas “Aijā” akustisko versiju ar klipu

Raksta attēls - Sudden Lights izdod dziesmas “Aijā” akustisko versiju ar klipu Foto: Ritvars Stankevičs

28.04.2023

Gatavojoties izlidošanai uz Starptautisko Eirovīzijas dziesmu konkursu Liverpūlē, Sudden Lights izdod dziesmas “Aijā” akustisko versiju, kuras videoklips uzņemts pašā Vecrīgas sirdī. Jau šo sestdien grupa dosies uz Liverpūli, lai 9. maijā pārstāvētu Latviju Eirovīzijā.

Grupas mūziķi skaidro: “Jāņa sēta ir vieta, kur sākas Rīgas dvēseliskākā un romatiskākā daļa. Tā ir arī viena no mūsu iecienītākajām vietām Rīgā. Tāpēc, tā tika izvēlēta kā vieta, kur veidot šo videoklipu.”

Kopš uzvaras Supernovā Sudden Lights viesojušies Moldovas nacionālajā Eirovīzijas atlasē un piecos Eirovīzijas promo pasākumos: Barselonā, Varšavā, Telavivā, Madridē un Amsterdamā, kur prezentēja savu dziesmu un sniedza intervijas dažādiem medijiem. Par piedzīvoto stāsta grupas ģitārists Kārlis Matīss Zitmanis: “Visos braucienos saņēmām milzīgu skatītāju mīlestību. Tā bija neaprakstāma sajūta dzirdēt, kā klausītāju tūkstoši dzied līdzi mūsu dziesmai. Cilvēki mūs atpazina uz ielas, teica atzinīgus vārdus. Jūtamies patīkami pacilāti un ar nepacietību gaidām mirkli, kad nokļūsim uz Eirovīzijaslielās skatuves!”

Grupa ir pateicīga visai komandai, kas ir ieguldījusi neatlaidīgu darbu priekšnesuma sagatavošanā un plānošanā. Tāpat neatsverams ir atbalstītāju ieguldījums. Pateicoties LiveRiga, LaIPA, BALTA apdrošināšanas un iepirkšanās un izklaides centra AKROPOLE atbalstam, Sudden Lights mūzika nonākusi ārpus Latvijas. Dziesma “Aijā” tiek atskaņota Eiropas radiostacijās, kas neapšaubāmi paver iespējas arī turpmākai Sudden Lights darbībai. Vasarā grupa uzstāsies festivālos Latvijā, Igaunijā, Lietuvā un Vācijā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!