Šovakar noskaidrosies vēl divi konkursa "Supernova 2018" finālisti

Raksta attēls - Šovakar noskaidrosies vēl divi konkursa "Supernova 2018" finālisti Foto: Katrīne Lukins, autors: Edijs Pālens/LETA

17.02.2018 / Parmuziku.lv

Šodien LTV1 pl. 21:25 sāksies konkursa "Supernova 2018" trešais pusfināls, kurā noskairos vēl divus finālistus, kas cīnīsies par iespēju pārstāvēt Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā Portugālē.

Noslēdzošajā pusfinālā uz skatuves kāps pēdējie septiņi konkursa dalībnieki - Jenny May, Ed Rallidae, Katrīne Lukins, Lauris Valters, MIONIA, Kris & Oz un Laura Rizzotto. Ar īpašu priekšnesumu uzstāsies arī grupas "Triānas Parks" un "The Sound Poets".

Trešā pusfināla dziesmas un priekšnesumus tāpat kā abos līdzšinējos pusfinālos vērtēs pastāvīgā žūrija, kuru pārstāv "Latvijas Radio 5 - Pieci.lv" mūzikas redaktors un šī gada konkursa žūrijas vadītājs Rūdolfs Budze jeb DJ Rudd, mūziķe un vokālā pedagoģe Jolanta Gulbe-Paškeviča un komponists Jānis Lūsēns, savukārt ceturtā žūrijas pārstāve šoreiz būs dziedātāja Aija Andrejeva, kas starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Latviju pārstāvēja 2010. gadā.

Šova viesi grupa "Triānas Parks" sestdienas vakarā uzstāsies ar otro singlu no sava topošā albuma - jauno dziesmu "HOME". Kā atklāj soliste Agnese Rakovska, dziesma stāsta par cilvēkiem, kuri mūsos rada māju sajūtas. "Tās nav tikai ēkas, bet gan konkrēti cilvēki, kuri mums liek justies kā mājās, lai arī kur mēs atrastos." Savukārt grupa "The Sound Poets" uz "Supernova 2018" skatuves uzstāsies ar savu jaunāko dziesmu "Ceļš".

Alternatīvā tiešraide - iespēja paust arī savu viedokli par "Supernova 2018" dziesmām

Arī trešais konkursa "Supernova 2018" pusfināls būs vērojams tiešsaistē - gan konkursa mājas lapā https://supernova.lsm.lv/lv/, gan sabiedrisko mediju portālā "LSM.lv". "LSM.lv" notiekošajā alternatīvajā tiešraidē mūzikas eksperts Toms Grēviņš un Eirovīzijas entuziasts Edgars Bāliņš paralēli TV šovam turpinās sekot līdzi tautas viedoklim, apkopojot sociālajos medijos izskanējušās skatītāju atsauksmes.

Alternatīvajā tiešraidē abiem "dīvāna ekspertiem" pievienosies ne tikai konkursa "Supernova 2018" dalībnieki, bet arī divi viesi - mūziķis Andris Kivičs un vēdisko tradīciju lietpratējs Uģis Kuģis, - lai dalītos iespaidos par redzētajiem priekšnesumiem, dziesmām un izpildītāju izredzēm iekļūt konkursa finālā.

LTV autoru un izpildītāju konkursa "Supernova 2018" TV šovu var vērot arī klātienē Rīgas Kinostudijā, iegādājoties biļetes vietnē E-kase.lv.

1. Laura Rizzotto:

 

2. Kris & Oz "Supernova 2018" atlasē:

3. MIONIA "Supernova 2018" atlasē: 

4. Lauris Valters "Supernova 2018" atlasē: 

5. Katrīne Lukins "Supernova 2018" atlasē: 

6. Ed Rallidae "Supernova 2018" atlasē: 

7. Jenny May "Supernova 2018" atlasē: 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!