Šonedēļ grupa “bet bet” Gailīšu pagastā un Viesītē noslēdz Lielo jubilejas turneju

Raksta attēls - Šonedēļ grupa “bet bet” Gailīšu pagastā un Viesītē noslēdz Lielo jubilejas turneju Pielikumā foto: Agris Semēvics

25.08.2016 / Parmuziku.lv

Šonedēļ grupa “bet bet” turneja noslēgsies ar koncertu Gailīšu pagasta atpūtas kompleksā “Miķelis”, piektdien 26. augustā, un sestdien, 27.augustā Viesītes “Mīlestības saliņas" estrādē.

Jubilejas koncertus Latvijas laukos un mazpilsētās pavada sirsnīga atmosfēra, cilvēku atsaucība un neviltots izbrīns par to, ka vietās, kurās populārās mūzikas koncerti notiek ļoti reti, uz “bet bet” koncertu sanākuši tik daudz klausītāju no apkaimes, un sabraukuši no lielajām pilsētām, kurām šoreiz šie koncerti gāja secen.

Katru dienu grupa saņem arvien jaunus uzaicinājumus uzstāties kādā nelielā ciematā vai apdzīvotā vietā. Braucot no vienas vietas uz otru, grupas dalībnieki ir arī apmeklējuši ievērojamākos kultūras objektus, izpētījuši dažādu ciematu estrādes un tautas namus ar domu, ka tās varētu būt vietas, kurās grupa iegriezīsies nākamgad, ja vien apstākļi būs labvēlīgi.

Grupas bundzinieks Guntars Račs:

Nevienā vietā, no tām, kurās bijām, mēs nemanījām neko no daudzkārt aprunātās depresijas Latvijas laukos, bezdarbu un nesakoptību. Ceļi ir atjaunoti, cilvēki ir smaidīgi, saimniecības sakoptas. Bet visam pāri mūs burtiski “satrieca” cilvēku labvēlība un pateicības jūtas, par to ka neesam viņiem pabraukuši garām. Es aicinu arī pārējās Latvijas grupas, saņemties un doties pie šiem cilvēkiem, ticiet man, jūs ne mirkli to nenožēlosiet.

Pēc vasaras koncertu sērijas grupa sāk aktīvi gatavoties Ziemassvētku koncertiem un jauna Ziemassvētku albuma ierakstam. Koncerti notiks kopīgi ar Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu kori, diriģenta Romāna Vanaga vadībā.

Šie koncerti, atšķirībā no jubilejas koncertiem, no 18. līdz 26. decembrim notiks lielajās Latvijas pilsētās Rīgā, Liepājā, Cēsīs, un Rēzeknē.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!