Skrapneshi jauna dziesma - “Romantiskais vakars”

Raksta attēls - Skrapneshi jauna dziesma - “Romantiskais vakars” Publicitātes foto

10.02.2022

Tuvojoties Valentīndienai, Skrapneshi nāk klajā ar jaunu singlu “Romantiskais Vakars”. Dziesmā dzirdamas 3 versijas par to, kā pavadīt šo īpašo vakaru.

Mūziķi dziesmas vokālo celiņu veidojoši labākajās hip-hop tradīcijās. Tajā dzirdami ar skreča paņēmieniem apstrādāti skaņu fragmenti no TV raidījumiem, podkāstiem un sarunu šoviem, veidojot jaunu kopīgu stāstu.

“Dziesmas ideja radās diezgan spontāni ar vēlmi izveidot nelielu romantisku stāstu. Tas izvērsās diezgan aizraujošā ceļojumā, un galarezultāts skan gandrīz kā mini dīdžejsets - ar sākumu, vietu improvizācijai un kulmināciju, kas, iespējams, klausītājiem liks pasmaidīt,” stāsta DJ PM2THEAM.

Dj Monsta: “Dziesma ir veidota ar humoru un nevajag to uztvert pārlieku nopietni. Taču kā saka - daļa taisnības ir katrā jokā!”

Skaņdarba tapšanā piedalījies arī basists Toms Poišs. Savukārt, dziesmas vizuālo noformējumu veidojis mākslinieks Lazy Bra, ar atsauci uz kādu saldu padomju laika klasiku.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!