SKRAPNESHI, piedaloties Ralfam Eilandam, izdod singlu “Smejot”

Raksta attēls - SKRAPNESHI, piedaloties Ralfam Eilandam, izdod singlu “Smejot”

15.07.2022

Dj apvienība “SKRAPNESHI” (Dj Monsta & Dj PM2THEAM) izdod savu jauno singlu ar nosaukumu “Smejot”, kurā piedalās arī mūziķis Ralfs Eilands. Skaņdarbs būs iekļauts arī apvienības debijas albumā, kuru plānots klausītājiem nodot gada beigās.

“Dziesma ir gan par iekšējo, gan ārējo brīvību. Šobrīd šī ir ļoti aktuāla tēma, vismaz manā skatījumā. Netālu no mums notiek neiedomājamas lietas un vienīgais, ko mēs varam darīt, ir saglabāt brīvību savās sirdīs. Simboliski, skaņdarbā piedalās Ralfs Eilands, kurš ir par brīvības uzturēšanu un brīvu domāšanu,” teic Dj Monsta.

Savukārt Dj PM2THEAM par skaņdarbu stāsta: “ Atrast savu iekšējo brīvību ir piedzīvojums! Šī dziesma ir kā ceļš uz to. Ceru, ka tā iedvesmos klausītājus, kuri paši ir ceļā uz kādu sev nosprausto mērķi.”

Ralfs Eilands, kurš ir arī dziesmas teksta autors vēsta: “Teksts un meldiņš raisījās viegli. Brīvības tēma ir aktuāla, manuprāt, vairāk kā nekad. To cik tālu, un vai vispār, esam gatavi paši savai brīvībai novilkt robežas, tas jau ir atkarīgs no mums pašiem.”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!