"Skani" izdot jaunu Imanta Kalniņa simfoniskās mūzikas albumu

Raksta attēls - "Skani" izdot jaunu Imanta Kalniņa simfoniskās mūzikas albumu Publicitātes foto

01.10.2018 / Parmuziku.lv

Nacionālā ierakstu kompānija SKANI šodien laiž klajā Imanta Kalniņa simfoniskās mūzikas albumu, kas ierakstīts sadarbībā ar Liepājas Simfonisko orķestri (LSO) . Šis ir jau trešais albums, kas tapis SKANI sadarbībā ar Liepājas Simfonisko orķestri un kopumā 18 albums, ko izdevis SKANI, kopš izdevniecības dibināšanas 2014.gadā.

Jaunais albums jau šobrīd pieejams ierakstu tirdzniecības vietās Latvijā un ārvalstīs, ka arī lejuplāžu un straumējumu veidā visās legālajās mūzikas platformās.

“Šis ir pirmais kompānijas izdotais dubultalbums, par ko esam ļoti gandarīti. Līdz šim sadarbībā ar LSO izdoti trīs albumi. Pērn tika ierakstīts kritiķu ļoti augsti novērtētais Lūcijas Garūtas klavierkoncerts, bet 2015.gadā klausītāju tik ļoti iemīļotā Imanta Kalniņa 4.simfonijas un čella koncerts. Šoreiz klāstu papildinām ar  pasaules pirmieskaņojumiem – 7. simfoniju, Obojas koncertu ar Pētera Endzeļa solo, simfonisko miniatūru “Santakrusa” diriģenta Māra Sirmā interpretācijās un gluži jaunu 5.simfonijas lasījumu, kuru diriģē Atvars Lakstīgala. Jāatzīst, ka LSO ir ne tikai senākais orķestris Baltijas valstīs, bet veic arī visvairāk ierakstu, sasniedzot klausītājus tālu pasaulē, " skaidro SKANI izpildproducents Egīls Šēfers.

Šis rudens izdevniecībai ir īpaši ražens – pagājušā nedēļā dienasgaismu ieraudzīja “Čello Cēsis: Festivāla izlase”, kas tapa sadarbībā ar Koncertzāli “Cēsis”, bet jau jaunnedēļ klajā tiks laists kamerorķestra Sinfonietta Rīga ieskaņotais Jāņa Ivanova simfoniju ieraksts.

"Skani" ir mūzikas izdevniecība Latvijā ar plašu starptautisku izplatītāju tīklu. Izdevniecības izdotie latviešu mūzikas CD nonāk tirdzniecībā 80 pasaules valstīs, kā arī visās digitālās mūzikas platfromās kā Spotify, iTunes, Amazon Prime un citās. Pērn "Skani" albumi sasniedza 35 000 lausītāju lielu auditoriju, šogad šis skaits pārsniegs 40 000. SKANI ir Latvijas Mūzikas Informācijas centra zīmols, kas darbojas pateicoties VKKF un Kultūras Ministrijas atbalstam.

Albums pieejams šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!