Serbijas alternatīvās mūzikas pianists koncertēs Latvijā

Raksta attēls - Serbijas alternatīvās mūzikas pianists koncertēs Latvijā Publicitātes foto

09.09.2018 / Parmuziku.lv

Par alternatīvās mūzikas pianistu dēvētais mūziķis Nikolā Cvetkovičs no Serbijas, novembra beigās viesosies Latvijā ar trim koncertiem.

Nikolā Cvetkovič irklasiskās mūzikas pianists, kas dzimis mazā Serbijas pilsētā un aizraujas ar rokmūziku. 2008. gadā aizsāka augšupielādēt savus skaņdarbus video vietnē “Youtube”  – galvenokārt grupu “Katatonia” , “Opeth”, “In Flames”, “Dark Tranquility”, bet to starpā arī grupu “Muse”, “Coldplay” un citu mūziķu dziesmas klavieru apdarē.

2017.gadā viņa daiļradi pamana zviedru melodiskā metāla grupas “Katatonia” mūziķi, ar kuru atļauju, digitāli izdots viņa pirmais albums – “Nikola Cvetkovic Plays Katatonia” (grupas labāko dziesmu izlase klavieru apdarē) , kas mūziķim pievērsa pastiprinātu uzmanību ārpus dzimtās zemes robežām, pozitīvas atsauksmes un interesi visā pasaulē.

Nikolā savā daiļradē izmanto elementus no modernās un klasiskās mūzikas, transformējot alternatīvo mūziku vai smago roku klavieru skaņdarbos savā manierē.

Mūziķis Latvijā uzstāsies pirmo reizi, šie būs vienīgie viņa koncerti Baltijas valstīs:

Ceturtdiena, 29. novembrī – Rīgā, “Jaunatnes Teātris“ (A.Čaka iela 67/69);
Piektdiena, 30. Novembrī – Liepājā, “Fontaine Palace”;
Sestdien, 01. decembrī – Jelgavā, “Melno Cepurīšu Balerijā”.

Biļetes iepriekšpārdošanā ticketshop.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!