Saules Festivāls atklāj programmu

Raksta attēls - Saules Festivāls atklāj programmu Publicitātes foto

29.06.2018 / Parmuziku.lv

Šajā nedēļas nogalē, 29. jūnija līdz 1. jūlijam viesu namā “Ievu Līcis” trīs dienu garumā Saules Festivāls pulcēs apmeklētājus, lai kvalitatīvi atpūstos dabā kopā ar ģimeni un draugiem, piedaloties dažādās darbnīcās (paralēli notiek 5-6 dažādas darbnīcas), dejojot un vakaros klausoties koncertus un kopīgi vienojoties dziesmā pie ugunskura. Mazajiem apmeklētājiem katru vakaru būs multfilmu vakari.

Piektdienas pēcpusdienā, 29. jūnijā visi apmeklētāji gaidīti jau no plkst. 16:30, lai iekārtotos (izvēlētos vietu savai naktsmītnei), paēstu vakariņas un ap plkst. 20:00 atklātu festivālu ar dančiem grupas “Trejdeviņi” vadībā. Vakarā visus priecēs ar koncertu ģitārists Gints Smukais un mūziķis Jānis Aišpurs, atklājot vēl nebijušu savienību. Pēc kura sekos Gongu meditācija kopā ar Mariju Mežecku, un multfilmas mazajiem. Tradicionāli katru vakaru noslēgs dziesmas pie ugunskura.

30.jūniju sāksim rīta jogu, Verve vingrošanu, nūjošanu, cigun un atspirdzinošajām rīta peldēm Daugavā. Šajā gadā būs daudz un dažādas nodarbības, lai katrs varētu izvēlēties sev tīkamāko: fraktālā mērķu zīmēšana, Thaiti-havaju dejas, Perkusiju meistarklase, zinības par augiem un tējām, sejas pašmasāžas noslēpumi, podniecības meistarklase, dabas nodarbība – pārgājiens ar Skautiem un gaidām (bērniem, pusaudžiem; līdz pusdienām), Iliqchuan dinamiskais treniņš, kroņu darbnīca, “Zaķīšu pirtiņa”, augu ēteriskās eļļas dziedniecībā, joga māmiņām ar mazuļiem, Solo jazz un Lindy hop deju meistarklase / Cigun / Vasaras VERVE / Hennas meistarklase.

Pēc pusdienām turpināsim ar nodarbībām – dzimtas izzināšana, dabīgo ķermeņa kopšanas līdzekļu radošā darbnīca, Hennas meistarklase, Zinības par augiem un tējām,  Podniecība, Nodarbība par veseliem zobiem skolniekiem, afro dejas, kroņu darbnīca ,jautājumu atbilžu sesija “Daba-meditācija” un enerģētisko centru slēptie resursi.

Vakara noslēgumā “Zaķīšu pirtiņa”, lekcija par Reiki dziedniecības mākslu, Charleston un Rock’n Roll deju meistarklase, Gvinejas ritmu nodarbība un nūjošanas pamati.

Paralēli darbosies auklītes, radošās darbnīcas, henna, sietspiede, sajūtu džungļi, podniecība, gaisa joga.

Pēc vakariņām kopīgās dejas ar Svingdance.lv, multfilmas mazajiem, pirts un sajūtu džungļi. Vakars noslēgsies ar koncertu, muzicējot Jānim Strapcānam, pēc kura sekos dziesmas pie ugunskura kopā ar Daci Miezīti.

Trešā diena iesāksies ar tradicionālo rīta programmu, pēc kuras sekos atslābinošās galvas masāžas apmācība, veselības kokteiļu meistarklase, augu ēteriskās eļļas dziedniecībā, Vasaras Verve, lekcija “Kā veidot personiskas attiecības”, ekspedīcija dabā ar Skautiem un gaidām (bērniem, pusaudžiem; līdz pusdienām), Džembe bugu meistarklase , Folk-modern dejas, lekcija par Reiki dzieniecības mākslu* Charleston un Rock’n Roll deju nodarbība / Ilichuan dinamiskais treniņš /boksa un pašaizsardzības pamati, nodarbība par veseliem zobiņiem pirmsskolas vec. bērniem ar vecākiem un Hennas meistarklase.

Visas dienas paralēli darbosies bērnu auklītes, pie kurām varēs uzticēt mazos apmeklētājus, podniecība, radošās darbnīcas, sietspiede, henna, sajūtu džungļi, gaisa joga.

Pēcpusdienā sekos kopbilde ar fotogrāfu Mārtiņu Plūmi, pēc kuras seko pusdienas, noslēgums un vēl viens nodarbību, darbnīcu bloks.

Plašāka programma mājas lapā saulesvestivals.lv

Iesakām līdzi paņemt

 • Festivāla biļete (der elektroniski);
 • Telts, siltumizolējošs paklājiņš un guļammaiss, ja nakšņosiet ārā; Naktsmītnēs gultasveļa būs nodrošināta;
 • Trauki ēdienreizēm (vienreiz lietojamos atstāsim veikalu plauktos). Paši mazgāsim un izmantosim visās ēdienreizēs. Ūdens pudele, ko uzpildīt;
 • Nodarbībām:
  • paklājiņš, plediņš gongu nodarbībai, jogai, vakara koncertiem;
  • vienkrāsains krekliņš vai auduma maisiņš sietspiedes darbnīcai;
  • nūjošanas nūjas (ja ir, būs 10 pāru uz vietas);
  • uz zobiņu nodarbību mazajiem, jāņem līdzi zobubirste;
  • gaisa joga – pēc pieraksta;
  • skautu un gaidu nodarbībām – ērti apavi un spēja nostaigāt ap 5km;
 • Pirtslietas, peldamlietas;
 • Atbilstošs apģērbs laikapstākļiem un aktivitātēm, arī kāda silta apģērba kārta;
 • Skanīgākai festivāla atmosfērai droši ņemiet līdzi mūzikas instrumentus.

Festivāla laikā mums gatavos veģetāras, tiesa, ne pierasti latviskas, bet gardas un uzturvielām vērtīgas maltītes. Uz vietas būs pieejams ūdens un kafija jebkurā laikā. Atgādinām, ka šis ir festivāls, brīvs no alkohola vai citām apreibinošām vielām.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!