"Saldās sejas" dalās ar savām 33 gadus vecajām tradīcijām

Raksta attēls - "Saldās sejas" dalās ar savām 33 gadus vecajām tradīcijām Publicitātes foto

04.06.2018 / Parmuziku.lv

Viena no senākajām latviešu grupām “Saldās sejas”, kuras pirmsākumi meklējami tālajā 1985. gadā, šodien klausītāju vērtējumam nodod savu pirms 33 gadiem sarakstīto “Alus dziesmu”.

Grupa “Saldās sejas” tika dibināta 1985. gadā Liepājā, kā nekad un nekur nereģistrēta draugu brīvā laika pavadīšanas biedrība, kurā apvienojās tādi personāži, kā Tomass Kleins, Guntars Račs, Zigfrīds Muktupāvels, Ainars Virga, Aldis Žimants, Ivo Fomins un daži citi. Grupas, ja tā to vispār var nosaukt, “mēģinājumi” tolaik notika Tomasa Kleina mājās, Liepājā pie “Siena tirgus”. Šobrīd māja jau ir nojaukta, un tās vietā atrodams neliels atpūtas laukums, jeb “memoriālais stūrītis”, kā to mēdz dēvēt grupas dalībnieki.  Grupas mēģinājumos ar muzicēšanu dalībnieki pārāk neaizrāvās, jo bija daudzas citas svarīgas lietas darāmas. Taču starplaikos tika uzrakstīta arī daža laba dziesma, un viena no spilgtākajām tā laika lieciniecēm bija tieši “Alus dziesma”, kuru tagad, kad grupa ir atkalapvienojusies, nolemts nodot atklātībai un saplosīšanai interneta komentāros.

Šī brīža grupas pamatsastāva dalībnieki ir Tomass Kleins (ģitāra, balss), Guntars Račs (bungas, balss), Jānis Narkevics Jr. (ģitāra, balss), Uģis Tirzītis (ģitāra, balss) un Andris Alviķis (bass, balss). Dziesmas videoklipam izmantoti vietnē YouTube atrodamie video no “UnkeptFreerider”, “RM Videos” un “Dirty Jobs” kontiem. Patīkamu klausīšanos un skatīšanos un atcerieties - alkohola lietošanai ir negatīva un postoša ietekme! Turpretī jūsu smaidam ir pozitīva ietekme uz visu un vienmēr!

Tuvākais grupas koncerts paredzēts 14. jūlijā Rojā.

Grupas albums “365” CD versijā pieejams mūzikas veikalos un klausāms un lejupielādējams visās digitālajās mūzikas platformās visā pasaulē!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!