Grupa “Saldās sejas” ar dziesmu pateicas par dāvanām

Raksta attēls - Grupa “Saldās sejas” ar dziesmu pateicas par dāvanām Publicitātes foto

05.12.2019

Muzikālā grupa “Saldās sejas”, kopā ar vienu no tās dibinātājiem Guntaru Raču un īpašajiem visiem Ivo Fominu, “Dzeguzīti”, Mārtiņu Ruski, Katrīnu Binderi un citiem, jau nākamnedēļ uzsāk savu Ziemassvētku koncertu sēriju “Reiz Ziemassvētkos 2”.

Pirmais koncerts notiks jau 11. decembrī, VEF Kultūras pilī, Rīgā. Tāpēc grupa steidz savus klausītājus iepazīstināt ar jaunajām dziesmām, kuras būs dzirdamas koncertos. Un kā pirmo piedāvā Tomasa Kleina dziesmu “Paldies par dāvanām”, kuras pamatā ir Guntara Rača dzejolis no pagājušajā gadā izdotās dzejoļu grāmatas “Reiz Ziemassvētkos”.

Ierakstu producējis Gints Stankevičs un ierakstā piedalījušies grupas dalībnieki – Tomass Kleins (ģitāra, balss), Jānis Narkevics Jr. (balss), Uģis Tirzītis (ģitāra), Andris Alviķis (bass) un Guntars Račs (bungas).

Īstie “Saldo seju” un īpašo viesu turnejas koncerti notiks 11.12. Rīgā, 14. 12. Rēzeknē, 15.12. plkst. 15.00 un 19.00 (papildkoncerts) Cēsīs, 20.12. Kalnu kultūras namā (pie Saldus), 21. 12. Ventspilī un 22. 12. plkst. 15.00 un 19.00 (papildkoncerts) Liepājā.  

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!