Sākusies biļešu iepriekšpārdošana uz Riga Jazz Stage 2016

Raksta attēls - Sākusies biļešu iepriekšpārdošana uz Riga Jazz Stage 2016 Publicitātes foto

21.10.2015 / Parmuziku.lv

Sākusies biļešu tirdzniecība uz Starptautiskā džeza mākslinieku konkursa Riga Jazz Stage 2016 koncertiem.

Starptautiskais džeza mākslinieku konkurss Riga Jazz Stage 2016 notiks no 7. līdz 9.aprīlim, tam aicināti pieteikties mākslinieki nominācijās Džeza vokāls un Džeza trombons.

Riga Jazz Stage ir lieliska iespēja jaunajiem džeza talantiem iegūt atpazīstamību, atklāt savus talantus un prezentēt sevi starptautiskā mērogā. Kopš tā dibināšanas 2004.gadā konkursā piedalījušies 116 mūziķi no 21 valsts! Tas ir unikāls šāda veida un žanra pasākums Latvijā, ik gadu pulcējot arvien jaunus interesentus un dalībniekus.

Programma:


7. aprīlis plkst. 19:00 – Fināla koncerts, piedalās Riga Jazz Quartet (Latvija), džeza mākslinieki no dažādām valstīm


8. aprīlis – Superfināla koncerts


9.aprīlis –  Apbalvošanas ceremonija, Cherenee Wade (ASV) koncerts

 

Biļetes nopērkamas visās Biļešu Serviss kasēs un internetā!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!