rolands če kopā ar Elīzu Legzdiņu izdod dziesmu “BAM BAM”

Raksta attēls - rolands če kopā ar Elīzu Legzdiņu izdod dziesmu “BAM BAM” Publicitātes foto

04.05.2023

Pašmāju reperis rolands če kopā ar talantīgo mūziķi Elīzu Legzdiņu izdevis singlu “BAM BAM”, dziesmai tapis krāšņš video, kurš plašākai publikai tika atrādīts skaļā ballītē naktsklubā “Skapis”.

Šī ir pirmā rolanda če relīze pēc pērn izdotā un plašu atzinību guvušā albuma “visurgājējs”, kurš šogad saņēma arī "Zelta Mikrofona" apbalvojumu kategorijā “Labākais Hiphop albums”. Dziesma “BAM BAM” tapusi kopā ar dziedātāju Elīzu Legzdiņu, kura dzīvo un mūzikas karjeru veido Lielbritānijā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!