Reperis rolands če izdod dziesmu “oda tusam” un izziņo albumu

Raksta attēls - Reperis rolands če izdod dziesmu “oda tusam” un izziņo albumu Publicitātes foto

20.04.2022

Pašmāju reperis rolands če izdod dziesmu “oda tusam”, kas ir pirmais singls no jau 29.aprīlī gaidāmā albuma “visurgājējs”.

“Ja dzīve ir ķermenis, tad tuss viennozīmīgi tam ir kā kāja, roka vai kāda cita ķermeņa daļa. Bez tā normāli funcionējošam organismam neiztikt, tāpēc veltīju tam tādu kā slavas dziesmiņu. Ilgi neesmu izdevis mūziku, tāpēc kā albuma pirmo singlu izvēlējos tieši ar šādu tematiku – baigi ilgi sēdēts “mājās”, jāiznāk beidzot ietusēt”, par singlu stāsta rolands če.

“oda tusam” autors un producents ir rolands če. Dziesmas video versiju veidojuši “Policy production”.

“Videoklipā principā atainots ceļš uz tusu. Cauri tuksnešiem, ūdeņiem, mežiem un kosmosiem – vienalga kā, bet līdz tusam ir jātiek. Video tapa ideālā atmosfērā ar ideāliem cilvēkiem un esmu simtprocentīgi pārliecināts, ka tas ir jūtams klipā”, rolands če turpina.

Latvijas repa skatuves aprindās rolands če ir jau atzinību ieguvis mākslinieks, bet plašākai sabiedrībai rolanda če vārds kļuva zināms pēc singla “Tort” veiksmīgajiem panākumiem, kā arī dziesmas “Riņķa deja (Krievu rulete)”, kas bija arī mākslinieka pirmā sadarbība ar mūzikas izdevniecību Universal Music. rolands če ir reperis, dziesmu autors un producents no Talsiem, kurš ar mūziku nodarbojas jau vairāk kā desmit gadus, profesionālāk tai pievēršoties 2016. gadā. Mūzikā darbojas gan kā solo mākslinieks, gan ņem dalību vairākos kopprojektos, no kuriem panākumiem bagātākais ir duets kopā ar kolēģi, reperi xantikvariāts – abu pēdējais kopalbums “Siera Plate 2” ir guvis lielu atsaucību klausītāju vidū, kā arī tika nominēts Latvijas mūzikas balvai “Zelta mikrofons 2019”.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!