Rokgrupa Nova Koma ar reperu Edavārdi un Idus Abra dalību izdod albumu "Vismaz 9 reizes"

Raksta attēls - Rokgrupa Nova Koma ar reperu Edavārdi un Idus Abra dalību izdod albumu "Vismaz 9 reizes"

09.09.2020

Pašmāju rokgrupa Nova Koma publicē jaunu albumu “Vismaz 9 reizes” ar reperu Edavārdi un Idus Abra līdzdalību. Ierakstā dzirdamas deviņas kompozīcijas, kurās latviešu repa skanējums apvienots ar daudzpusīgu instrumentālo mūziku, no akustiskas balādes līdz pacilājošai fankroka dziesmai.

Par albuma tapšanu stāsta Nova Koma vokālists Mārtiņš: “Gan šajā grupā, gan citos sastāvos (De Temps, Arturs Skutelis un Tvērumi) esam sadarbojušies ar dažādiem Latvijas reperiem. Laikā, kad visā pasaulē arvien vairāk novērtē hiphopa kultūru, ir viegli padoties straumei un izlaist dziesmu, kur kādu pantu noskaita kāds viesmākslinieks, neatkarīgi no tā, vai tas ir saturiski vērtīgi vai nē. Mēs gribējām ar šo albumu aiziet soli tālāk - Nova Koma nav tikai fona mūzika, Edavārdi un Idus Abra nav tikai garāmgājēji. “Vismaz 9 reizes” ir trīs gadu darbs, kurā izaicinājām visus iesaistītos, lai rezultāts veidotu kopīgu stāstu un būtu baudāms visdažādākajām publikām.”

Bez grupas un reperiem, dziesmās dzirdami arī viesmākslinieki Miķelis Dzenuška (marimba, taustiņi), Alise Golovacka (flauta) un Rūdolfs Latišenko (zvani).

Vizuālo noformējumu ierakstam veidoja Andris Zieds, apvienojot iesaistīto mūziķu seju fragmentus.

Albums tika ierakstīts studijās “Gateris”, “Frida Records” un “rolands če. ieraksti”. Vokālu ierakstu un apstrādi veica rolands če. Instrumentu ierakstu un apstrādi veica Pēteris Ozols. Albums māsterēts “Hodila Records” studijā.

Nova Koma ir četru mūziķu apvienība, kas kopš 2015. gada aktīvi darbojas Rīgas alternatīvās mūzikas scēnā, izpildot melodisku un daudzveidīgu garāžroku. Edavārdi ir Rīgā uzaudzis reperis, kurš pēdējā desmitgadē ir izdevis vairākus albumus un veiksmīgus singlus, atstājot savu nospiedumu Latvijas mūzikas scēnā. Idus Abra ir reperis, brīvrunātājs, pirmā Latvijas repa improvizācijas teātra "Brīvrunu Projekts" dibinātājs un dalībnieks.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!