Rodions Gordins ierakstījis savu jauno dziesmu “So Far Away” spāņu kalnos

Raksta attēls - Rodions Gordins ierakstījis savu jauno dziesmu “So Far Away” spāņu kalnos Publicitātes foto

24.10.2018 / Parmuziku.lv

Dīdžejs un mūzikas producents Rodions Gordins turpina pārsteigt savus sekotājus un pirmo reizi atkāpies no deju mūzikas žanra. Kārtējo reizi viņš atklājis vēl vienu jauno talantu un ierakstījis dziesmu ar Katyu Meiju, kurai šis ir kā pirmais solo singls kopš dalības grupā EuphoriaOK.

“..Iedvesmu savai jaunajai dziesmai es smēlos vasarā, kad biju kalnos Spānijā. Tieši tur es ierakstīju pirmo demo versiju uz iPad. Man ļoti gribējās nodot savu tā brīža sajūtu caur mūziku. Es uzskatu, ka šī ir skaistākā dziesma, ko es jebkad esmu ierakstījis. Ceru, ka to novērtēs arī visi mani sekotāji un klausītāji!..” – stāsta Rodions.

Dziesmas “So Far Away” mūzikas un melodijas autors ir pats Rodions, taču vēl viens interesants fakts -  dziesmas vārdu autores ir populārās māsas jeb duets Dvīnes, ar kurām Rodions sadarbojies jau iepriekš. 

«..Ar Rodionu sadarbojāmies jau iepriekš un bijām priecīgas pielikt savu pirkstu pie viņa jaunā projekta teksta autoru lomā. Kad dzirdējām sākotnējo melodijas uzmetumu un izrunājām ar Rodionu par ko saturiski varētu vēstīt dziesma, idejas tekstam atnāca ļoti ātri!..» - stāsta Dvīnes

Dziesmas vokāliste Katya Meija ir zināma mūzikas industrijā kā viena no dalībniecēm, kas pirms 8 gadiem bija populārās grupā EuphoriaOK sastāvā ar kuru toreiz strādāja Zviedru menedžments. Tāpēc Katyai jau bija zināmi augsti darba standarti pie kura pieturās arī Rodions.

“..Šī ir mana pirmā sadarbība ar Rodionu un man bija liels prieks iedziedāt viņa jaunu dziesmu. Strādāt ar viņu bija tik viegli, ka laiks paskrēja nepamanot. Gribējās dziedāt vēl un vēl, bet viss jau bija gatavs!..” – tā Katya Meija.

Atgādinām, ka vasaras sākumā Rodions Gordins izlaida savu pirmo dziesmu Latviešu valodā kopā ar šova X-Faktors Latvija zvaigzni Adrianu Miglāni. Pirms tam viņš sadarbojies ar Marku Rivu, Rassell, Edvardu Griezi un daudziem citiem Latvijas populārajiem māksliniekiem.

Dziesma ierakstīta un māsterēta Rīgā, Labo Ierakstu Studijā kopā ar producentiem Lotaru Lodziņu un Jāni Kalvi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!