Rodions Gordins piedāvā jaunu dziesmu sadarbībā ar Edvardu Griezi

Raksta attēls - Rodions Gordins piedāvā jaunu dziesmu sadarbībā ar Edvardu Griezi Publicitātes foto

15.04.2017 / Parmuziku.lv

Līdz ar pirmajām saulainajām dienām, Rodions Gordins un Edvards Grieze ierakstījuši jaunu dziesmu, kas ikvienam pietuvinās vasaras sajūtu.
Singls "Missing" ir ieturēts modernā "tropical house" stilā un stāsta par attiecībām.

Kā stāsta mākslinieki dziesmas ideja bija radusies jau pirms diviem gadiem, bet tikai tagad tā tika pabeigta un tiek nodota klausītāju vērtējumam.

Dziesmu ierakstīja un producēja "Labo Ierakstu Studijas" komanda Rodions Gordins, Lotars Lodziņš un Jānis Kalve. Singls "Missing" ir pieejams iTunes, Spotify un visos parējos mūzikas un straumēšanas servisos pasaulē.

Atgādinām, ka pirms gada, Rodions Gordins un Edvards Grieze publicēja savu pirmo sadarbības dziesmu "Crashing Down", kas pat iekļuva prestižās “Grammy” balvas nominantu sarakstā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!