Rodion Gordin piedāvā savu pirmo singlu latviešu valodā ar Adrianu Miglāni

Raksta attēls - Rodion Gordin piedāvā savu pirmo singlu latviešu valodā ar Adrianu Miglāni Publicitātes foto

01.06.2018 / Parmuziku.lv

Rodions Gordins mūzikas industrijā aktīvi darbojas jau piecus gadus, bet līdz šim nebija izdevis nevienu dziesmu latviešu valodā. Latvijas sitmgadei par godu viņš beidzot izdod savu pirmo dziesmu latviešu valodā sadarbībā ar X-Faktora zvaigzni Adrianu Miglāni.

Karjeras laikā Rodions veiksmīgi sadarbojies ar duetu Dvīnes, Marku Rivu, Rassell, kā arī vairākiem Supernova konkursa dalībniekiem. Kopumā viņš izdevis jau vairāk nekā 10 origināldziesmu, taču neviena no tām nav bijusi latviski.

2013.gadā iznāca Rodiona debijas singls “Love me right”, kas tika izdots pasaules vadošā deju mūzikas leiblā “Kontor records” Vācijā. Viņa dziesma “Crashing down”, kas ierakstīta sadarbībā ar Edvardu Griezi, bija iekļuvusi prestižajā “Grammy” kategorijā “Labākais deju ieraksts”, bet iepriekšejais singls ar Markusu Rivu "With You" ticis MTV rotācijā.

Rodions Gordins: "..Es jau sen vēlējos ierakstīt dziesmu latviski, bet visu laiku kaut kā nesanāca. Tuvojoties Latvijas simtgadei es nolēmu, ka tagad būtu īstais brīdis to izdarīt un man prieks, ka Adriana Miglāne piekrīta ierkastīt arī latviešu versiju mūsu nesen angliski iedziedātajai dziesmai "Without You". Īpašu pateicību es gribu pateikt dziesmas vārdu autoram Oskaram Deigelim, ka arī maniem studijas partneriem - Lotaram Lodziņam un Jānim Kalve par palīdzību!.."

Dziesmai "Kā Agrāk" tapis arī video klips. Galvenajā lomā nofilmējies dejotajs Roberts Stripkans, kurš ar savu komandu pavisam nesen uzvarējis BEST SHOW deju konkursā. Video parādas arī Rodions un Adriana. Video klipu filmēja Ivars Utināns un tā bija jau otra Rodiona un Ivara video sadarbība.

Paldies apģērbu veikalam “Public” par stilīgajām drēbēm video dejotajam. Singlu "Kā Agrāk" jau tagad vari noklausīties visos straumēšanas servisos.  

Vairāk informācijas par Rodiona Gordina aktualitātēm oficiālajā mājaslapā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!