Skaistā mīlas duetā sadziedājušies Nikolajs Puzikovs un Adriana Miglāne

Raksta attēls - Skaistā mīlas duetā sadziedājušies Nikolajs Puzikovs un Adriana Miglāne Publicitātes foto

26.02.2024

Par dziedošo policistu dēvētais Nikolajs Puzikovs un influencere un dziedātāja Adriana Miglāne kopīgi ierakstījuši jaunu mīlas duetu.

Klasisko popmūzikas balādi “Kad es mīlēšu tevi” sarakstījis dziesmu autors un dziedātājs Denijs Grieze, kurš ar Nikolaju iepriekš sadarbojies, kopīgi ierakstot un publicējot dziesmas “Tā kā tu” un “Pēc saules rieta”, kas ir ļoti klausītas un skatītas dažādās mūzikas straumēšanas platformās.

Dziesmu producējis Juris Ludžinieks jeb ArtifexLV. Ierakstu miksējis un pēcapstrādi paveicis Gints Stankevičs. Ierakstu izdod “Izdevniecība MicRec”.

Adriana: “Sadarbība ar Nikolaju pie dziesmas ieraksta bija ļoti viegla un plūstoša. Šķiet, ka sapratāmies fantastiski. Dziedāt duetā vienmēr ir izaicinājums, jo tas prasa labu saskaņu ar partneri. Manuprāt, mums izdevās.”

Nikolajs: “Kopdarbs ar Adrianu bija ilgi lolots pasākums, kuru jau sen biju vēlējies īstenot. Ar viņu esmu pazīstams krietni pirms viņa sāka uzstāties uz lielās skatuves. Lai radītu atbilstošu dziesmu, man palīgā nāca Denijs, kurš uzrakstīja vēl vienu skaistu mīlas balādi. Domāju, ka klausītāji novērtēs. Īpaši jau februārī, kad svinam Valentīndienu.”

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!