Roberts Lejasmeijers radījis remiksu Dona dziesmai “Dieviņš”

Raksta attēls - Roberts Lejasmeijers radījis remiksu Dona dziesmai “Dieviņš” Ekrānšāviņš no video

23.05.2018 / Parmuziku.lv

Roberts Lejasmeijers jau ilgus gadus darbojas mūzikas industrijā kā dīdžejs, producents, remiksētājs un radio ētera personība. Viņa kontā ir neskaitāmi veiksmīgi remiksi un paša radīti hiti. Pēdējos gados Roberts aktīvi piedalās dažādos vasaras pasākumos, un ballītēm rada arī savus Bootleg remiksus populārām latviešu dziesmām. Šogad Roberts radījis remiksu Dona dziesmai “Dieviņš”.

Dziesmas oriģināls: 

Mūzika - Artūrs Šingirejs, teksts - Ingus Bērziņš. Producents - Rūdolfs Budze jeb DJ Rudd. Ģitāra, ukulele -  Mārcis Auziņš, bass - Toms Poišs, bungas - Rūdolfs Dankfelds. Oriģināla ieraksts tapis studijās “Hodila”, “Mute” un Ansons Lab.

Roberts Lejasmeijers:

..Ir sākusies kārtējā ballīšu vasara, kurā gribēju visus iepriecināt ar kādu jaunu latviešu dziesmas deju versiju. Nekad vēl nebiju remiksējis Dona mūziku, un dziesma “Dieviņš” šķita ļoti piemērota, lai to ietērptu deju mūzikas skanējumā. Pirmie testi ballītēs liecina, ka remikss ir sanācis veiksmīgs, par ko man liels prieks!..

Arī pats Dons ir pozitīvi novērtējis Roberta radīto remiksu un devis savu svētību remiksa izplatīšanai!

Roberta kontā jau ir daudzu populāru latviešu dziesmu remiksi kā “Ziemeļmeita”, “Pēc lietus”, “Vējā”,  "Es gribu dejot bugī" (dziesmas iekļautas Roberta Lejasmeijera remiksu albumā "Restaurācija", kas tika izdots 2008.gadā), kā arī paša radīti hiti kā "Rīts ir tālu vēl", "Dj sirds", ko iedziedājusi Liene Candy un, ko cilvēki ballītēs pieprasa joprojām! Ieguvis arī divas “Mūzikas ierakstu gada balvas” nominācijā “Labākā deju mūzikas dziesma” (2008.gadā par Noras Bumbieres dziesmas “Es gribu dejot bugi” remiksu, un 2011.gadā par savu oriģināldziesmu “Rīts ir tālu vēl”, kuru iedziedājusi Liene Candy). Roberts arī vada Latvijā populārāko Eiropas hitu topu - European Hit Radio TOP40 un pasaules deju hitu apskatu - Global Dance Chart.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!