Pastaiga pa rudzu lauku, Liepājas velns un Ēvalds Valters. Kā skan Dona jaunākais singls ?

Raksta attēls -  Pastaiga pa rudzu lauku, Liepājas velns un  Ēvalds Valters. Kā skan Dona jaunākais singls ? Foto: Publicitātes foto

09.04.2015 / Antra Bērtule

Mūziķa Dona trešais singls no šogad izdotā ieraksta Sibīrija.

Tas ir turpinājums jau izdotajām dziesmām Medus pods un Pašā ielas galā. Dziesma Dieviņš balstīta uz  leģendārā latviešu aktiera Ēvalda Valtera bērnības atmiņu ainu, kas aprakstīta Harija Liepiņa un Mudītes Šneideres grāmatā Ēvalds Valters. Liepājas līkais velns. Vectētiņš rādījis puikam migliņu virs labības lauka un teicis: “Dēliņ, noņem cepurīti, Dieviņš iet pa rudzu lauku”.

Līdzsvarots, harmonisks dzīves ritējums  ir dziesmas galvenais motīvs. “Un rudzi zied, jo kā gan neziedēt, ja Dieviņš lēns smukumu nāk sēt. Ir smukums kluss, un ir klusums smuks. Ja būsi kluss, Dieviņš neaizmuks,” dzied Dons. Viņš atzīst, ka arī pats izbauda klusumu, un dziesma Dieviņš jau ieguvusi klausītāju atsaucību albuma Sibīrija svinēšanas koncertos zālē Palladium un koncertos visā Latvijā. Tā izskanēs arī Dzintaru koncertzālē, kur 26. augustā notiks Dons.Ceļojums noslēguma koncerts.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!