Ritma Institūts aicina uz atvērto durvju dienu

Raksta attēls - Ritma Institūts aicina uz atvērto durvju dienu Publicitātes foto

20.08.2015 / Parmuziku.lv

Ritma Institūts ir oficiāla DJ skola Rīgā, kurā iespējams apgūt dažādas ar mūsdienu mūzikas veidošanu saistītas izglītojošās programmas.

Ritma Institūts aicina visus interesentus uz jaunās sezonas atvērto durvju dienu ceturtdien, 20.augustā pl.18:00, Torņa ielā 4, 2C korpusā - 301 (3 stāvs).

Atvērto durvju dienā varēs uzzināt vairāk par sekojošām mācību programmām: Dīdžejings (CD DJ / Digital DJ), Vinyl DJ (Digital DJ), Padziļinātajais DJ kurss, Vokāla klase, Radio DJ un Mūzikas Producēšana. 

Ritma Institūts Rīgā darbojas kopš 2005.gada un ir pieredzes bagātākā DJ, mūzikas producentu un vokāla-skatuves mākslas skola, kas joprojām darbojas Latvijā. Absolventu vidū ir tādi mākslinieki kā Emil Deo, DJ Dzee, Magnuss Eriņš, DJ PA$AKA, DJ Duckee, DJ Alex-O, DJ Ella, vokālās klases absolvente Elizabete Balčus u.c.


Interesentiem iespējams pieteikties jaunajām mācību grupām, aizpildot anketu!

Uzzini vairāk par Ritma Institūtu ŠEIT!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!