Ritai Orai jauns albums "Phoenix"

Raksta attēls - Ritai Orai jauns albums "Phoenix" Albuma vāciņš.

03.12.2018 / Parmuziku.lv

Pop skatuves viena no spožākajām zvaigznēm Rita Ora, kura iemirdzējās koši pēdējos pāris gados, turpina savu slavas gājienu un izdod jaunu album “Phoenix” Atlantic Record paspārnē.

Nesen piedzīvojām fenomenālu brīdi, kad tika lauzts rekords, aks ilga 30 gadus – jaunā dziedātāja, ar savu pēdējo singlu “Let You Love Me” iekļuva Oficiālajā Singlu topā - Top 10, kas bija Rita Ora 13ais singls, kas iekļūst Top10. Tādejādi, kļūstot par pirmo sieviešu kārtas izpildītāju, kurai izdevies iekļūt šajā topa virotne ar 13 dziesmām. (Iepriekš tas bija izdevies Šerlijai Beisijai un Petulai Klarkai ar 12 dziemām.)

Ritas Ora pārdoto singlu apjoms ir lielāks par septiņiem miljoniem, 5 no singliem sasnieguši platina un pieci – zelta statusu. Viņas debijas albums sasniedzis platīna statusu. Dziesmu klausījums Spotify pārsniedz miljardu visā pasaulē. Lielakais klausījums ir dziesmai “Your Song” – 352 miljoni.  Rita Ora viens no pagājušā gada veiksmīgākajiem singliem bija “Lonely Together”, kas tapa sadarbībā ar DJ un producentu Avicii.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!