Rīgā notiks pirmais «Osokina Mini Festivāls @152»

Raksta attēls -  Rīgā notiks pirmais «Osokina Mini Festivāls @152»

20.05.2020

Nākamajās divās nedēļas nogalēs notiks pirmais «Osokina Mini Festivāls @152» Rīgā, piedāvājot klausītājiem unikālu muzikālo programmu. Jaunajā mūzikas centrā akustiski uzstāsies Latvijā iemīļoti mākslinieki - Chris Noah, Katrīna Gupalo, Rihards Lībietis un Erna Daugaviete, Vladislavs Nastavševs, plānoti daži pārsteigumi, un, protams, pats Andrejs Osokins.

Ideja par festivālu pianistam Andrejam Osokinam bijusi jau vairākus gadus, bet realizējusies tieši tagad, kā atkalsatikšanās svētki ar saviem klausītājiem. Katrs mūzikas gardēdis koncentrētā veidā saņems mākslas kvintesenci - kultūras un mūzikas trieciendevu pēc ieilgušās klusuma pauzes. Uz izcilajiem Yamaha instrumentiem ik vakaru radīsim īpašu noskaņu mūsu mīļajiem klausītājiem. - tā pianists Andrejs Osokins.

Festivāla pirmajā dienā 29. maijā notiks Chris Noah un Katrīnas Gupalo akustiskais koncerts, kurā skanēs abu jauno mūziķu oriģinālkompozīcijas, 30. maija vakarā dzirdēsim Andreju Osokinu tuvplānā, savukārt svētdien, 31. maijā uzstāsies virtuozie mūziķi ģitārists Rihards Lībietis kopā ar čellisti Ernu Daugavieti.

Otrās nedēļas nogales programma solās būt tikpat intensīva, par kuru tiks paziņots atsevišķi.

Biļešu skaits ierobežots - katru koncertu varēs apmeklēt tikai 20 klausītāji. Pasākuma laikā tiks ievēroti visi valstī noteikti drošības noteikumi. Sadarbībā ar vīna bāru ''Garage'' klausītājiem būs iespēja koncerta laikā baudīt izsmalcinātu vīnu. Biļetes - www.aula.lv

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!