Rihards Lībietis Orchestra iepazīstina ar jaunu albumu "Reflections"

Raksta attēls - Rihards Lībietis Orchestra iepazīstina ar jaunu albumu "Reflections" Publicitātes foto

03.10.2018 / Parmuziku.lv

Akustiskās miera mūzikas kvintets “Rihards Lībietis Orchestra” piedāvā klausītājiem jaunu albumu ar dažādiem iemīļotiem vokālistiem.

"Tā kā mums orķestrim mūzika ir kas vairāk nekā tikai dziesmas, vēlējāmies, lai arī mūsu vokālistiem mūzika ir balstīta sirdsiltuma sajūtā, lai mums sakrīt uztvere par to, ko vēlamies radīt. Šo konkrēto mākslinieku attieksme pret mūziku ir vienlīdz spēcīga ar mūsējo. Jau radot dziesmas  mums bija vīzija, kurā skaņdarbā lieliski iederētos tieši konkrētā mākslinieka balss.”

Albumu “Reflections” ir īpašs ar to, ka orķestra spēlēto instrumentālo mūziku šoreiz papildina dažādi brīnišķīgi vokālisti, kā Kristīne Prauliņa, Goran Gora, Anneli Arro, Ervīns Ramiņš, Oskars Stolse-Semerovs. Albuma nosaukums grupas mākslinieciskā vadītāja Riharda Lībieša vārdiem sevī ietver “Refleksiju gan kā iekšēju ceļojumu sevī, savās domās un sajūtās, gan kā pārdomas par kaut ko plašāku, netveramāku. Vārds “Reflections” tulkojas arī kā “atspulgs”, līdz ar to katrs no skaņdarbiem ir sava veida atspulgs ne tikai mūsu pašu iekšējai pasaulei, bet arī dažādajai mūzikas un balss sintēzei, kas neizbēgami mainās līdz ar katra viesmākslinieka pienesto enerģiju un stāstiem.”

Katrs no albuma “Reflections” skaņdarbiem ir kā atsevišķs stāsts, kā arī dziesmu ierakstus papildina video, kurus var skatīt youtube kanālā. Ieraksti un video ir veikti ārpusstudijas apstākļos, katrs atbilstoši skaņdarba raksturam.

Albums top ar automašīnu transporta un loģistikas uzņēmuma “Kurbads” atbalstu. Albums izdots 22. Septembrī un pieejams iTunes, Spotify, Bandcamp u.c. mūzikas straumēšanas vietnēs, kā arī fizisko kopiju var pasūtīt Bandcamp.com vai saņemt grupas koncertos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!