Riharda Lībieša orķestris piedāvā jaunu skaņdarbu

Raksta attēls - Riharda Lībieša orķestris piedāvā jaunu skaņdarbu Publicitātes foto

18.05.2018 / Parmuziku.lv

Ar enerģiskām ģitāras skaņām Blues stilistikā akustiskās miera mūzikas kvintets “Rihards Lībietis Orchestra” piedāvā dziesmu “No time to play” . Tas ir nākamais skaņdarbs no rudenī gaidāmā EP albuma “Reflections”. Dziesmā kā īpašais viesis piedalās mutes ermoņiku virtuozs un dziedātājs Oskars Stolse – Semerovs , bet dziesmas tekstu sarakstījusi Kristīne Prauliņa, un savukārt tās video tapis kafijas grauzdētavā “Rocket Bean” Artas Janemanes vadībā.

Dziesma “No time to play” ir kā grupas cieņas izrādījums Blues mūzikai.  Rihards: “Domāju, ka visi esam ļoti ietekmējušies no šī mūzikas stila, tā nesamākslotā, tīrā, bieži vien skarbā, tomēr dziļi patiesā vēstījuma, ko īpaši varam saklausīt Blues vecmeistaru ierakstos. Šis skaņdarbs varbūt nav tāds, ko parasti saistītu ar Rihards Lībietis Orchestra, tomēr pēc mūsu domām arī blūza mūzika ir sava veida meditācija, un jebkurā gadījumā - ir svarīgi teikt patiesību, pat tad, ja tā nav tik tīkama, kā mazas nepatiesības.”

Albumu “Reflections” plānots izdot 2018.gada rudenī un tas būs īpašs ar to, ka orķestra spēlēto instrumentālo mūziku šoreiz papildinās dažādi Latvijā iemīļoti vokālisti, kā Kristīne Prauliņa, Goran Gora u.c. Albuma nosaukums grupas mākslinieciskā vadītāja Riharda Lībieša vārdiem sevī ietver “Refleksiju gan kā iekšēju ceļojumu sevī, savās domās un sajūtās, gan kā pārdomas par kaut ko plašāku, netveramāku. Vārds “Reflections” tulkojas arī kā “atspulgs”, līdz ar to katrs no plānotajiem skaņdarbiem būs sava veida atspulgs ne tikai mūsu pašu iekšējai pasaulei, bet arī dažādajai mūzikas un balss sintēzei, kas neizbēgami mainīsies līdz ar katra viesmākslinieka pienesto enerģiju un stāstiem.” Plānots, ka katrs no albuma “Reflections” skaņdarbiem būs kā atsevišķs stāsts , tās ierakstus papildinās video un dziesmas tiks publicētas reizi mēnesī, līdz rudenī tās būs pieejamas kopā vienā veselumā. Ieraksti un video tiek veikti ārpusstudijas apstākļos, katrs atbilstoši skaņdarba raksturam.

Albums, kā arī dziesma “No time to play”, top ar automašīnu transporta un loģistikas uzņēmuma “Kurbads” atbalstu.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!