Rīgā uzstāsies krievu reperis L`One

Raksta attēls - Rīgā uzstāsies krievu reperis L`One Publicitātes foto

08.02.2018 / Parmuziku.lv

Piektdien, 16. februārī, naktsklubā "First МИР" uzstāsies krievu reperis L`One.

L'One – bijušais Marselle grupas dalībnieks, kurai bija sadarbība ar tādiem māksliniekiem kā ST, Timati, Gufu un Basta. No 2012. gada talantīgais reperis un dziesmas «Все танцуют локтями» autors ir sācis savu solo karjeru un šobrīd ir vadošā Krievijas leibla "Black Star Inc" mākslinieks.

Darbs «Все Танцуют Локтями» kļuva par Krievijas klubu hītu un uzreiz savāca vairāk nekā 20 miljonu skatījumu. Viens no pēdējiem repera darbiem ir dziesma «Дорога», kas trīs mēnešu laikā sasniedza vairāk nekā 3 miljonu skatījumu. 

Rīgā L`One izpildīs savus labākus darbus, kā arī prezentēs pavisam jaunas dziesmas. Biļetes uz koncertu ir pieejamas visās "Biļešu Serviss" kasēs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!