Riga Jazz Stage 2015 īpašais viesis - džeza mūziķis Entonijs Strongs

Raksta attēls - Riga Jazz Stage 2015 īpašais viesis - džeza mūziķis Entonijs Strongs Foto: Ekrānuzņēmums

18.03.2015 / Antra Bērtule

Trīs dienas ar labākajiem pašmāju un ārvalstu džeza mūziķiem. Nenokavē biļetes iegādi!

11. aprīlī, Starptautiskā džeza mākslinieku konkursa Riga Jazz Stage 2015 noslēguma dienā plkst. 19 kinoteātrī Splendid Palace koncertu sniegs džeza vokālists un pianists Entonijs Strongs (Anthony Strong).
 

Dziedātājs, kuru britu mediji dēvē par jauno Anglijas džeza superzvaigzni, plašāk populārs kļuva 2012. gadā, kad viņa debijas ieraksts negaidīti sasniedza 1. vietu Lielbritānijas džeza mūzikas topā tādās radiostacijās kā BBC Radio 2, BBC Radio London un Jazz FM.

Entonijs mācījies gan Whitgift School, gan The Purcell School of Music un prestižajā Guildhall School of Music. 2012. gadā viņa koncertturneja Eiropā rezultējās ar vairākiem pilnībā izpārdotiem koncertiem leģendārajā Duc Des Lombards klubā Parīzē, Francijā.

Entonijs aktīvi koncertē Lielbritānijā, ir uzstājies kopā ar Michael Bolton, Marti Pellow un Kyle Eastwood un bijis iesildošais mākslinieks leģendārajam B.B. King. Viņa debijas albums Stepping Out sasniedza 1. vietu ASV iTunes džeza topā, šobrīd izpildītāju savā paspārnē paņēmusi ikoniskā franču ierakstu kompānija Naïve.

 
Biļetes uz konkursa koncertiem vari iegādāties šeit.
 
Tagad džezu vari klausīties arī Radio Pieci festivāla radio!
 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!