Reperis Mazirbe izdod jaunu dziesmu "Sienām cauri"

Raksta attēls - Reperis Mazirbe izdod jaunu dziesmu "Sienām cauri" Foto: Raitis Bērziņš

24.04.2018 / Parmuziku.lv

7.aprīlī klubā Četri balti krekli norisinājās repera Mazirbe koncerts. Tā kā šis bija pirmais Mazirbes koncerts Rīgā, tas tika iemūžināts arī video, no kura tika izveidots klips dziesmai “Sienām cauri”. Tādējādi šis video ir gan 3.klips no pēdējā izdotā albuma "Līdz galam", gan arī neliels video atskats no koncerta.

Video veidojis Raitis Bērziņš, kurš ir arī klipa autors dziesmai “Izdzīvo stiprākais” ar Edavārdiem.  Jaunais video tika publicēts 20.aprīlī, un ir publiski pieejams interneta vietnē Youtube.

Pati dziesma ir ieturēta klasiskā Mazirbes hardcore repa noskaņā, bez jokiem un ironijas, kas ļoti kontrastē ar pašlaik apkārt esošo repu. Mazirbe ir viens no retajiem, kurš vēl piekopj smagu bezkompromisu repu, kuru varbūt ne katrs no malas spēj saprast.

Mūzikas autors ir latviešu jaunais, bet aizvien vairāk atzinību izpelnījušais bītu producents PRGMAT, ar kuru reperim ir izveidojusies lieliska sadarbība pēdējā gada laikā.

Liels paldies visiem, kas ieradās uz pirmo Mazirbes koncertu Rīgā. Paldies Zirnim & Frekam, kas iesildīja publiku. Paldies Rolandam Ignatjevam, ar kuru drīzumā arī tiks ierakstīta jauna dziesma, kā arī paldies Briedim un Desikantam par dalību un atbalstu. Un protams vislielākais paldies visiem apmeklētājiem, kas dejoja, cēla rokas gaisā, bļāva līdzi tekstus un izbaudīja vakaru. Nākošais koncerts ir paredzēts 15.jūnijā hip hopam neierastā vietā - klubā Depo, kas koncertam piešķirs unikālu gaisotni.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!