Reperis Edavārdi izdod jaunu dziesmu “Netīri trauki” sadarbībā ar Kristīni Prauliņu.

Raksta attēls - Reperis Edavārdi izdod jaunu dziesmu “Netīri trauki” sadarbībā ar Kristīni Prauliņu. Publicitātes foto

15.04.2019 / Parmuziku.lv

Tuvākajā laikā dziesma būs atrodama visos populārākajos straumēšanas servisos, tai skaitā arī “Tidal”.

Šogad Edavārdi ir jau paspējis izdot divus singlus – “Būt laimīgam” un “Stragls ir liels”. Edavārdi ir bijušas vairākas veiksmīgas sadarbības ar Kristīni Prauliņu 2017. gadā albumā “Īstas acis”, populārākā no tām dziesma “Viss ir sarežģīti”. Šovasar abi izpildītāji būs redzami komandā ar Very Cool People un reperi ansi, izpildot speciāli sagatavotu koncertprogrammu “Pa Apli”. Labas ziņas arī tiem, kuri nevar sagaidīt vasaru – 27. aprīlī Edavārdi uzstāsies Valmierā klubā “Tinte”, kā arī būs redzams “Arēnā Rīga” labdarības pasākumā “Vienoti par iespēju” 7. maijā.

“Tikai nepāprotiet – man patīk mazgāt traukus. Paskatoties uz to, ko mēs, pieauguši cilvēki, darām, kad saule noriet, sapratu, ka dienas beigās mēs joprojām esam bērni, kuri izmanto katru iespēju izrauties no ikdienas režīma. Uzreiz sajutos par pāris gadiem jaunāks, tāpēc neesi pārsteigts, ja arī turpmākajos mēnešos no manis dzirdēsi jaunas dziesmas,” komentē pats autors.

Par singla “Netīri trauki” muzikālo pavadījumu ir parūpējies bītmeikeris Noitro (Edgars Trops), savukārt par vokālu ierakstu un skaņas apstrādi rolands če. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!