Reinis Ragga no grupas “Rīmdari” Rīgā noprezentē savu albumu

Raksta attēls - Reinis Ragga no grupas “Rīmdari” Rīgā noprezentē savu albumu Reinis Ragga albuma prezentācija

19.07.2022

Klubā OneOne aizvadīta jaudīga Reiņa Raggas debijas albuma "Svētdienu Reperis" prezentācija

Uz skatuves kāpa arī visi albumā dzirdamie viesmākslinieki: Elizabete Vētra, Miks Dukurs, Misters Krūmiņš un grupa Rīmdari. Koncertā varēja dzirdēt arī senāku dziesmu akapella versijas un īpašu priekšnesumu no Rīmdariem.

 “Albuma prezentācijas bija tieši tāda, kādu es to biju iztēlojies. Pilns klubs, laba skaņa un atmosfēra labākajās hiphopa tradīcijās. Pirms koncerta bija neliels uztraukums, jo šī bija pirmā reize, kad izpildu jauno albumu, taču uzkāpjot uz skatuves es ļāvos momentam un viss izdevās, kā iecerēts.” 

Par muzikālo atmosfēru visa vakara garumā parūpējās DJ All-Viss.

Reinis Ragga ir reperis no Cēsīm. Šobrīd vairāk pazīstams, kā grupas “Rīmdari” dalībnieks un viens no dibinātājiem. Ir sarakstījis un piedalās tādās pazīstamās dziesmās, kā “Nesatikšanās”, “Tici Man” un citās. Iepriekš sadarbojies ar ansi, Marshalu, grupu TONICK un citiem mūziķiem.

 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!