Reiks izveido savu dziesmu zelta fondu

Raksta attēls - Reiks izveido savu dziesmu zelta fondu Publicitātes foto

16.04.2018 / Parmuziku.lv

Reiks straumēšanas servisos publicējis izlasi, kas apkopo solo karjeras laikā radītos populārākos singlus. Izlase nosaukta par godu pagājušo gad aizvadītajai lielākajai Reika koncerttūrei - “No rajona līdz zvaigznēm”.

Izlase klausāma visos populārākajos straumēšanas servisos. Tajā apkopoti divu gadu laikā izdotie 12 klausītāju iecienītākie singli, kas tapuši sadarbojoties ar izpildītājiem Denisu un Elfu. Pievienoti tādi singli kā "Ziepniekkalns", "Ziemas prieki", "Es eju tālāk", "Kur palika nauda?", "Zvaigznes" u.c. mūzikas izlasi vari atrast straumēšanas vietnē Spotify
 
4.maijā Rīgā, klubā “Coyote Fly”, notiks izlases izdošanas svinības, kurās piedalīsies arī visi “No rajona līdz zvaigznēm” tūres dalībnieki -  Reiks, Deniss, Elfs un DJ 24k. Kā īpašais viesis uzstāsies hiphopa izpildītājs Fakts.  Programmā būs gan labi zināmās dziesmas, gan jaunumi, kas piedzīvos savus pirmatskaņojumus publikas priekšā. Neiztrūkstoši būs arī negaidīti pārsteigumi, par kuriem parasti parūpējas pats Reiks. 
 
Par godu izlases publicēšanai sadarbībā ar "Five Stars Cap" ir izveidotas īpaša dizaina “No rajona līdz zvaigznēm” cepures, pie kurām šobrīd iespējams tikt tikai piedaloties izlozē Reika Facebook lapā. 
 
Kopš 2016.gada hiphopa izpildītājs REIKS (Arvis Reiks) kļuvis par plaši atpazīstamu solo mākslinieku, kura singli “West Coast” un “Vēlos” pusgada laikā sasniedza skatītāju miljonus Youtube. 2016.gada vasarā Reiks aizvadīja pirmo Latvijas koncerttūri ar jaunizveidoto solo programmu, kopumā pulcējot vairākus tūkstošus klausītāju. Nozīmīgākie vasaras koncerti aizvadīti festivālos “Positivus” un “Summer Sound”. Tā paša gada 11.novembrī Reiks nodeva klausītājiem singlu un videoklipu “Par Latviju”, kas savu pirmatskaņojumu piedzīvoja Rīgas pilī un 18.novembrī ticis atskaņots pēc oficiālās svētku uguņošanas krastmalā. Aizvadītajā gadā Reiks ar skatuves biedriem Denisu un Elfu devās koncerttūrē ar nosaukumu “No rajona līdz zvaigznēm”, kurā vairākās Latvijas pilsētās izpildīja populārākos singlus no visu trīs mākslinieku sadarbības pirmsākumiem līdz pat jaunākajiem veikumiem.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!