Reika mīlas dziesma Arianai Grandei

Raksta attēls - Reika mīlas dziesma Arianai Grandei Ekrānšāviņš no video

02.07.2018 / Parmuziku.lv

Pašmāju Reperis Reiks jeb FAMOUS LATVIAN RAPPIST (FLR) laidis klajā jaunu dziesmu un videoklipu par godu Arianas Grandes dzimšanas dienai - "Stay All Night".

"Stay All Night" veidota kā apsveikums Grandei dzimšanas dienā un tajā reperis atsaucas uz Arianas dziesmām, piemin viņas bijušo draugu Mac Milleru, kā arī piedāvā dziedātājai Eiropas pasi, ja viņa viņu apprecēs.
 
 
Šī ir jau otrā FLR dziesma angļu valodā, kas veltīta kādai ārvalstu slavenībai. Iepriekš Reiks veltīja dziesmu lietuviešu dziedātājai BEATRICH, kura tā arī neatbildēja viņam uz ziņu portalā "instagram". Varbūt šoreiz reperim veiksies labāk?

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!