RAUM izdod pirmo dziesmu angļu valodā

Raksta attēls - RAUM izdod pirmo dziesmu angļu valodā Foto: Roberts Āboltiņš

21.01.2022

Šodien, 21. janvārī latviešu mūziķis RAUM izdod jaunu dziesmu “Plans”, kas ir pirmā RAUM dziesma angļu valodā. Dziesma pieejama visās lejupielādes un straumēšanas platformās.

““Plans” ir par diviem cilvēkiem, kuri atraduši viens otru un kuriem ļoti labi saskan, bet abi mazliet sabīstas un nobremzē attiecības. Tad abi ir tādā kā neziņā. Kā jau dzīvē bieži ir, vienam jābūt tam drosmīgajam vai drosmīgajai, kas sper pirmo soli un pajautā — vai gribi pamēģināt? Can I be your plans for the weekend?” stāsta RAUM. “Ar šo dziesmu es aicinu būt drosmīgiem un pat šajos nedrošajos laikos nebaidīties dzīvot, plānot, būvēt nākotni, attiecības, jebko, par ko sapņo. Mēs dzīvojam vienreiz, un tas ir jāizmanto.”

Ar nule izdoto dziesmu RAUM startē šī gada Latvijas Televīzijas dziesmu konkursā “Supernova” un jau 5. februārī kopā ar citiem sešpadsmit dalībniekiem cīnīsies par klausītāju uzmanību un iekļūšanu finālā, kurā tiks noskaidrots šī gada Latvijas pārstāvis lielajā Eirovīzijas konkursā, Turīnā. 

“Daudzi jautā, vai dziesmu rakstīju speciāli Eirovīzijai. Patiesībā ne! Es vienkārši kopā ar draugiem satikos studijā, un mēs kopā sarakstījām pozitīvu, īstu dziesmu, kas ir domāta tam, lai to spēlētu īstā koncertā īstiem cilvēkiem, un es domāju tas ir tas, kas mums šajā konkursā ir pietrūcis iepriekšējos gados,” stāsta RAUM. “”Plans” ir pop/punk dziesma, kas ir radīta dzīvajam izpildījumam, un es tā arī plānoju to prezentēt — spilgtā, dinamiskā priekšnesumā ar bungām un ģitārām. Protams, jāatceras, ka tas ir TV šovs, tāpēc gatavoju arī vairākus trikus!”

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!