RAUM izdod jaunu dziesmu “Fake Love”

Raksta attēls - RAUM izdod jaunu dziesmu “Fake Love” Publicitātes foto

09.01.2023

Jauno gadu mūziķis RAUM (īstajā vārdā Reinis Straume) iesāk ar jaunu dziesmu angļu valodā ”Fake Love”. Dziesma iekļuvusi dziesmu konkursa Supernova pusfinālā un jau 4. februārī RAUM uzstāsies, cīnoties par vietu finālā.

Dziesmas skanējumu pats RAUM raksturo sekojoši: ”Atgriežos pie savām saknēm, pankroka un rokmūzikas, sapludinu to ar jau zināmo RAUM — popmūzika ar hiphopa piesitienu.”

Pagājušā gadā RAUM ar dziesmu “Plans” iekļuva Supernova dziesmu konkursa finālā, kas ne tikai sagādāja patīkamu pārsteigumu pašam RAUM, bet arī kļuva par zīmīgu brīdi, jo: “Pērn ar “Plans” es uzķēru to, ko gribu pateikt un kā izklausīties ar RAUM, un turpināju to attīstīt ar nākamajām dziesmām “K.O.” piedaloties ZEĻĢIS un “Turbulence”. “Fake Love” ir nākamais solis manā muzikālajā attīstībā.”

Jaunās dziesmas video tika filmēts uzstāšanās laikā Valmieras klubā “Tinte”, autori: Roberts Āboltiņš un Elvijs Lācis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!