Rassell, Berezina un Oskis apvienojas un nofilmē videoklipu kopīgajai dziesmai

Raksta attēls - Rassell, Berezina un Oskis apvienojas un nofilmē videoklipu kopīgajai dziesmai Publicitātes foto

04.07.2018 / Parmuziku.lv

Pašmāju mūziķis un producents Rassell kopā ar dziedātājiem Sabīni Berezinu un Aivo Oski piedāvā jaunu dziesmu un video ar nosaukumu ''Ar tevi vien''.

Šī nav pirmā reize, kad visi trīs mākslinieki sadarbojas. Aivo Oskis, kurš no dzīves Londonā ir atgriezies Latvijā, lai savas muzikālas prasmes parādītu dzimtenē, arī iepriekš ir ņēmis dalību vairākās Rassell un Sabīnes Berezinas dziesmās. ''Ar tevi vien'' videoklipa filmēšana notika ''BB camping'' mežaparka teritorijā ''Beberliņi'' - Karostā, Liepājā, kā arī turpat blakus jaunizveidotajā Liepājas piedzīvojumu parkā ''Tarzāns''.

 

Šis ir vasarīgs, čilīgs skaņdarbs atsperīgos R&B ritmos, kuru sarakstīja un producēja Rassell jeb Ruslans Kuksinovičs. Jaunais videoklips "Ar tevi vien" ieturēts 90. gadu stilistikā. Klipa režisors, producents un montāžas autors ir Rassell, savukārt operatora darbu veicis Kaspars Kambars. Jaunās dziesmas pirmatskaņojumu, kā arī visus mūziķu lielākos hitus dzīvajā izpildījumā varēs redzēt un dzirdēt tuvākajos koncertos - 14. jūlijā Tukuma pilsētas svētkos un 28. jūlijā Kuldīgas pilsētas estrādē, pasākumā ''Grandiozā nakts Kuldīgā 2018''.

No 2. jūlija, dziesma ir pieejama Rassell lapā interneta vietnē Bandcamp, vēlāk būs pieejama arī lielākajās mūzikas straumēšanas platformās - Spotify, iTunes, Deezer u.c.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!