Raimonds Pauls piepilda kādu sapni un dāvina dziesmu grupai “Saldās sejas”

Raksta attēls - Raimonds Pauls piepilda kādu sapni un dāvina dziesmu grupai “Saldās sejas” Publicitātes foto

10.02.2019 / Parmuziku.lv

Šī gada, Guntara Rača organizētajā "tautas dzejnieku" konkursā par labāko atzīts Gatis Zotovs, kura dzejolim mūziku radīja visu cienītais komponists Raimonds Pauls.

Jau trešo gadu, sadarbībā ar portāla Draugiem.lv, mūziķis un dzejnieks Guntars Račs organizē tā saukto "tautas dzejnieku" konkursu "Dzeja no sirds", kurā parasti tiek iesūtīti ap 1000 vēl mazpazīstamu dzejnieku darbi. Tos izvērtējot, tiek atlasīti 10 -15 labākie, bet viens, īpašais dzejolis pārtop par dziesmu.

Pirmajā gadā dziesmu ar uzvarētāja dzejoli radīja Jānis Lūsēns, otrajā gadā Uldis Marhilevičs, bet šogad Raimonds Pauls!  Šī gada konkursā uzvarēja Bauskas mūziķis un dziesmu autors Gatis Zotovs, kura dzejoli no trīs iespējamajiem pretendentiem izvēlējās pats Maestro, bet dziesmu izpildīt uzticēja grupas “Saldās sejas” abiem jaunākajiem izpildītājiem – Katrīnai Binderei un Jānim Nakrevicam.  

 Raimonds Pauls: “ Izlasīju visus man iesniegtos dzejoļus un paliku pie šī, jo uzrunāja atslēgas frāze. Noklausījos arī “Saldo seju” ierakstu un domāju, ka ir ļoti pieklājīgs numurs sanācis!”

Gatis Zotovs: “Varu tikai minēt, cik dziesmu ir sarakstījis Raimonds Pauls, bet jūtos pagodināts, ka, nu ir tapusi arī viena ar manis sarakstītiem vārdiem. Vislielākās lietas dzīvē notiek tad, kad tu uz neko lielu neceri - tas šoreiz attiecas uz šo piedalīšanos konkursā. Dziesma, manuprāt, skan labi - paldies par to grupai "Saldās sejas".

 Katrīna un Jānis (Saldās sejas): “Vienmēr esam vēlējušies izpildīt kādu jaunu, īpaši mums rakstītu Maestro dziesmu. Nu mūsu sapnis ir piepildījies!”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!