Gaidot Valentīna dienu, grupa “Saldās sejas” izdod dziesmu “Dzimis mīlēt”

Raksta attēls - Gaidot Valentīna dienu, grupa “Saldās sejas” izdod dziesmu “Dzimis mīlēt” Foto: Ritvars Stankevičs

25.01.2022

Grupa “Saldās sejas”, gatavojoties visu mīlētāju dienai, kuru pasaulē pieņemts atzīmēt 14. februārī, publicē jaunu dziesmu “Dzimis mīlēt”. Autoru tandēms Tomass Kleins un Guntars Račs ir divi no tiem mūziķiem, kas tālajā 1984. gadā Liepājā bija šīs mūžīgās blakusprojektu grupas pamatlicēji, kopā ar Zigfrīdu Muktupāvelu, Ainaru Virgu, Ivo Fominu un citiem.

Tomass Kleins: “Apkārt netrūkst skumju un bēdu. Dažreiz šķiet, ka nekā cita nemaz nav. Taču vienmēr kaut kur ir mīlestība, jo tas ir iemesls, kāpēc esam nākuši šajā pasaulē. Mēs esam dzimuši mīlēt.”

Sākotnēji bija plānots dziesmu publicēt kā vienu no mēneša dziesmām projekta “12” ietvaros, taču pēc vairākkārtējām dziesmas vārdu pārrakstīšanas reizēm, tika nolemts dziesmu publicēt kā atsevišķu singlu, ārpus jebkādiem projektiem un koncepcijām.

Guntars Račs: “Kamēr būs mīlestība, mums būs iemesls dzīvot, pārdzīvot, cīnīties un upurēties. Nekā svarīgāka par to nav. Kā nu kurš pie šīs atziņas nonāk, tas jau ir cits jautājums. Patīkamu klausīšanos!”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!