“Radio Trio” dalībniece Madara Dzintara nāk klajā ar dziesmu "Piedod"

Raksta attēls - “Radio Trio” dalībniece Madara Dzintara nāk klajā ar dziesmu "Piedod"

12.08.2020

Dziedātāja Madara Dzintara, kuru plašāka publika atpazīst kā vienu no "Radio Trio", publisko solo dziesmu "Piedod". Tā sarakstīta nometnē "RIGaLIVE#4" kopā ar Meldru Guzu, DJ Rudd un Māru Upmani-Holšteini.

“Te nu es esmu, pasaule! Jā, man galvā ir putni, un es dzīvoju savos džungļos, bet es vairs netaisos tajos slēpties! Laipni lūgti!” - iepazīstinot ar dziesmu "Piedod", nosmej Madara Dzintara. Viņas dziesmu rakstīšanu izjūt kā  sava veida terapiju. Šajā gadījumā tā bijusi "grupas terapija", kurā katram bija atļauts būt sev pašam. Jau iepriekš Madara Dzintara ir darbojusies solo, rakstot un izpildot savas dziesmas, bet šāda sadarbība dziesmu rakstīšanā viņai bijusi pirmo reizi.

"Madaru Dzintaru es pamanīju jau sen - laikā, kad biju Pieci.lv mūzikas redaktors, un viņas pirmās dziesmas toreiz iekļāvu radio rotācijā. Ņemot vērā, ka Madara Dzintara dziedājusi Gospeļkorī un sadarbojusies ar visiem lielajiem Latvijas māksliniekiem, viņa kā dziedātāja ir pieredzējusi,  profesionāla un ar skaistu balss tembru. Nometnes "RIGaLIVE" ietvaros tā bija viena lieliska diena, kuras beigās četratā bijām sarakstījuši šo dziesmu -  "Piedod", " atceras DJ Rudd.

Dziesmu rakstīšanas nometne "RIGaLIVE" notiks arī šovasar - laikā no 24. līdz 26. augustam, uz dziesmu rakstīšanas komandās pulcējot izpildītājus, mūzikas un tekstu autorus un producentus. Viens no producentiem būs arī DJ Rudd, kuram "RIGaLIVE" saistās ar labu pieredzi: "Nometnes ietvaros ir  sarakstītas ļoti daudz lielas dziesmas un izveidotas jaunas sadarbības! Nometne ir attīstījusi vietējo popmūzikas skatuvi un cēlusi kvalitāti, neakadēmiskās mūzikas pārstāvjus iepazīstinot ar to pieeju, kā populārā mūzika tiek radīta vadošajos mūzikas tirgos."

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!