Račs un grupa SALDĀS SEJAS izsludina koncertu sēriju “Reiz Ziemassvētkos…”

Raksta attēls - Račs un grupa SALDĀS SEJAS izsludina koncertu sēriju “Reiz Ziemassvētkos…” Publicitātes foto

17.10.2018 / Parmuziku.lv

Dzejnieka un mūziķa Guntara Rača dzejoļu grāmata “365”, pēc “Latvijas grāmattirgotāju asociācijas” apkopotajiem datiem, kļuva par pieprasītāko grāmatu Latvijā 2017. gadā. Šī gada novembrī klajā nāks jauna Guntara Rača dzejoļu grāmata “Reiz Ziemassvētkos...”. Lai to pienācīgi atzīmētu, Guntars atkal pulcinājis ap sevi grupas “Saldās sejas” mūziķus un īpašos viesus, lai decembrī apceļotu Latviju ar tāda paša nosaukuma koncertu sēriju.

Koncertos bez grupas “Saldās sejas” dalībniekiem Tomasa Kleina, Jāņa Narkevica juniora, Andra Alviķa, Uģa Tirzīša un Artūra Palkeviča, kā īpašie viesi piedalīsies arī Lauris Reiniks, Ivo Fomins, Normunds Rutulis, Katrīna Bindere un Latvijas Radio bērnu popgrupa “Dzeguzīte”. Rīgas koncertā piedalīsies arī Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas jauniešu koris “Skulda”, diriģente Ieva Mezīte.

Lauris Reiniks: “Lieliska un pozitīva kompānija satiksies uz skatuves!"
Ivo Fomins: “Gaidu decembri, jo būt kopā ar šiem mūziķiem, tie vien jau ir svētki.”
Normunds Rutulis: “Iegriezīsim kārtīgu ballīti. Būs izklaide un būs sentiments.”
Guntars Račs: “Tas būs romatisks Ziemassvētku rokenrols, tie būs svētki mums pašiem un mūsu klausītājiem.”
Katrīna Bindere: “Ar nepacietību gaidu šo turneju. Dziedāšu no sirds. Būs arī jauni dueti!”

Koncerti notiks:
3. decembris – Rīga, VEF kultūras pils,
6. decembris – Liepāja, Koncertzāle “Lielais dzintars”,
7. decembris – Valmiera, Kultūras centrs,
9. decembris – Ventspils, Teātra nams “Jūras vārti”,
13. decembris – Cēsis, Vidzemes koncertzāle “Cēsis”,
14. decembris – Rēzekne, Latgales vēstniecība “Gors”,
19. decembris – Tukums, Kultūras nams,
20. decembris – Sigulda, Koncertzāle “Siguldas devons”,
29. decembris – Jelgava, Kultūras nams.

Koncertā skanēs populāras R.Paula, J.Lūsēna, U.Marhileviča, A.Virgas, T.Kleina Ziemassvētku dziesmas ar Rača vārdiem - Eglīte, Reiz Ziemassvētkos, Nakts, Zvani un sveces, kā arī dziesmas no “Jauns Mēness” un grupas “Līvi” repertuāra. Koncerta atmosfēru veidos īpašais akustiskais dziesmu izpildījums, autora dzejas lasījumi, dāvanas klausītājiem, mājīgas videoprojekcijas.

Grupa “Saldās sejas”ir dibināta Liepājā 1985. gadā, un tās pirmajā sastāvā muzicēja Guntars Račs, Tomass Kleins, Ainars Virga, Zigfrīds Muktupāvels un Aldis Žimants, darbība tika atjaunota 2017. gadā. 2018.gadā izdots koncertalbums un ar koncertiem apceļota visa Latvija!

Biļetes jau šodien pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!