Runtulis un Putniņš apvienojas projektā northern c

Raksta attēls - Runtulis un Putniņš apvienojas projektā northern c Ekrānšāviņš

31.10.2015 / Aiga Leitholde

Ar koncertiem klubos Aristīds un Space dog sevi plašākai publikai pieteicis jauns mūzikas projekts - northern c. Noskaties video dziesmai Water drink!

Elektroniskās un elektroakustiskās mūzikas dueta northern c sastāvā ir Matīss Runtulis, pazīstams arī kā Mr. Myster, un Miķelis Putniņš. Abi kopā spēlējuši grupā Black Apple Market, un Miķeļa vokāls ir dzirdams arī Mr.Myster skaņdarbā Born to Grow no mazalbūma Kolektiv Sub-konchez. Projets northern c sadarbojas ar Ļenas Sme vadīto MOO - Music observation organization.

northern c ir skaņas jūra, kas plūst dažādos viļņu garumos. Tā iemieso reljefu, uz kura tā atrodas. Tā guļ, kad gaiss ir mierīgs. Tā dejo, kad debesis zibeņo. Tā atkūst, kad pienāk pavasaris. - sevi piesaka mūziķi.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!