Producents MT$ laiž klajā albumu HOMEMADE

Raksta attēls - Producents MT$ laiž klajā albumu HOMEMADE Publicitātes foto

20.11.2020

Latviešu producents MT$ laiž klajā debijas albumu “HOMEMADE”, kurā apvienotas deviņas elektronikas un lo-fi hiphopa noskaņās ieturētas kompozīcijas.

Mūziķis, kas sevi pieteica šī gada oktobrī ar singlu “Venera”, nupat laidis klajā pilnmetrāžas albumu “HOMEMADE”. Tas sevī ietver deviņus atmosfēriski ritmiskus skaņdarbus, kuri lielākoties ir instrumentāli - mūziķis ir apvienojis dažādus semplus un papildinājis tos ar ģitāru, basu un sintezatoriem, radot unikālu sajaukumu “dzīvajām” un “mākslīgajām” skaņām.

MT$ savu albumu apraksta šādi: “Kopš darbojos ar mūziku, esmu centies apošņāt dažādus mūzikas stilus, un man ir bijis grūti iekļauties tikai viena žanra rāmjos. Strādājot pie šī ieraksta, es centos šo īpašību pārvērst par trumpi. Veidojot mūziku, izmantoju semplus tandēmā ar “dzīvajiem” instrumentiem, un domāju, ka rezultātā izdevusies, manuprāt, interesanta un savdabīga rakstura mūzika.”

Albumu “HOMEMADE” mūziķis piedāvā iegādāties arī pavisam neierastā taustāmā formā – aso mērcīšu izskatā. Ierobežotā daudzumā pieejamas trīs dažādu garšu mērcītes ar unikālu albuma lejupielādes kodu - tās iespējams iegādāties mūziķa Bandcamp profilā.

“Tā kā albums ir pilnībā tapis manās mājās un laukos, šķita, ka ideja par pašbrūvētām mērcītēm labi sasaucas ar paša albuma ideju. Man pirmais albums ir pamatīgs notikums, un gribēju to nodot klausītājiem tā, lai arī tiem tas ir kas īpašs. Galu galā, kas gan var būt vēl īpašāks par paša veidoto,” stāsta MT$.

Albuma, tostarp etiķešu vizuālā noformējuma autors ir Didzis Upens.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!