Jaunais producents MT$ debitē ar singlu “Venera” un izziņo albumu

Raksta attēls - Jaunais producents MT$ debitē ar singlu “Venera” un izziņo albumu Publicitātes foto

19.10.2020

Skaņdarbs “Venera” ir pirmais vēstnesis no novembra beigās gaidāmā albuma “HOMEMADE”, kas dienas gaismu ieraudzīs ne tikai digitālā formātā, bet arī netipiskā fiziskā veidolā.

MT$ elektroniskās mūzikas lauciņā līdz šim darbojies nav, taču mūziķim ir pamatīga pieredze dažādos ģitārmūzikas ansambļos, kura par sevi liek manīt arī singlā. Skaņdarbu raksturo gaisīgs, peldošs lo-fi skanējums un uz priekšu dzenoša, minimāla ritma sekcija, kurā dzirdama hiphopa ietekme. Dziesmai “Venera” ir tapusi arī īpaši radīta vizualizācija, kuras autore ir Paula Pudāne.

“Pirmie aizmetņi šādam jaunam muzikālajam virzienam radās jau pērn, taču toreiz likās, ka tie nekur tālāk neaizvedīs. Tomēr, kā jau daudziem no mums, krietnu daļu no šī gada nācās pavadīt mājas režīmā, līdz ar to neviļus turpināju attīstīt muzikālās idejas. “Venera” ir īpaša ar to, ka, tieši pabeidzot darbu pie šī gabala, sapratu, ka gribu dziļāk iztirzāt šo mūzikas izraisīto sajūtu un nolēmu izveidot ko pamatīgāku par vienu atsevišķu dziesmu,” tā skaņdarbu komentē mūziķis.

“Venera” ir daļa no MT$ debijas albuma “HOMEMADE”, kurš, kā jau nosaukums liecina, ierakstīts mūziķa mājās. To paredzēts izdot novembra beigās - arī fiziskā formātā, taču to, vai tas būs kompaktdisks, plate, kasete vai kas cits, mūziķis pagaidām vēl patur noslēpumā. Par jaunumiem no MT$ iespējams uzzināt mūziķa Facebook lapā un Bandcamp lapā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!