Prezentēs Dziesmu un deju svētku lietotni “Svētki”

Raksta attēls - Prezentēs Dziesmu un deju svētku lietotni “Svētki” Attēls no fenikssfun.com

26.06.2018 / Parmuziku.lv

Šogad pirmo reizi Svētku vēsturē aktuālā informācija par svētku norisi dalībniekiem un skatītājiem būs pieejama īpašā mobilajā lietotnē “Svētki”. Ar lietotnes iespējām medijus, svētku dalībniekus un skatītājus tās izstrādātājs, Dziesmu un deju svētku atbalstītājs, Svētku reģistrācijas sistēmas izstrādātājs SQUALIO iepazīstinās pirmdien, 25. maijā plkst. 14:00, Svētku rīkotāja - Latvijas Nacionālā kultūras centra - organizētajā preses konferencē par svētku norisi.

Dziesmu un Deju svētku mobilā lietotne “Svētki” ir ikviena svētku dalībnieka individuālais palīgs un plānotājs svētkos. Tajā būs pieejama katram dalībniekam pielāgota personalizēta informācija: mēģinājumu laiki un vietas, naktsmītnes un maltītes, svētku koncertu norises vietas, paziņojumi par norises izmaiņām.

“Uzņēmums SQUALIO izstrādāja Svētku dalībnieku reģistrācijas sistēmu, kas ir būtisks solis Svētku mūsdienīguma virzienā. Jaunā lietotne ir loģisks turpinājums tam lielajam darbam, kas gan no izstrādātāju, gan no dalībnieku puses tika ieguldīts, veicot reģistrāciju. Esam gandarīti, ka lietotnē katrs dalībnieks ar savu paroli, ko ieguva reģistrējoties, varēs iepazīties ar individualizētu un praktiski noderīgu informāciju,” akcentē Svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča.

“Sapratām, ka šī ir gan mūsu uzņēmuma, gan Latvijas iespēja būt pirmajiem ar kultūras tehnoloģiju jeb CultureTech risinājumu, kas nodrošina individuālas saziņas iespēju ar vairāk nekā četrdesmit tūkstošiem svētku dalībnieku. Šajā ziņā tas ir unikāls risinājums,” skaidro Sandis Kolomenskis, SQUALIO valdes priekšsēdētājs.

Gan svētku dalībniekiem, gan apmeklētājiem lietotne “Svētki” noderēs savas pasākumu programmas plānošanai un svētku sajūtas “noķeršanai”, jo tajā būs ne tikai informācija par svētku pasākumiem, bet arī aktualitātes un interesanti fakti par svētkiem, svētku tiešraides un video stāsti.

Ņemot vērā, ka svētku programmu veido 65 pasākumi, no kuriem 44 ir bez maksas, vēl joprojām ikvienam ir iespēja veidot vai papildināt pašam savu svētku programmu – te lieti noderēs lietotnes piedāvātā iespēja atrast laika ziņā vai ģeogrāfiski tuvākos notikumus. Ne tikai pilsētas viesiem, bet arī rīdziniekiem atrast notikumu vietas palīdzēs lietotnē pieejamās kartes un saites uz sabiedriskā transporta maršrutu informāciju.

Lietotnes izstrādātājs ir svētku atbalstītājs, Latvijas informācijas tehnoloģiju uzņēmums SQUALIO. Tagad uzņēmuma zināšanas un pieredze pieejama arī Dziesmu un Deju svētku dalībniekiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!