Prāta Vētra izdod DVD un izziņo koncertu Liepājā

Raksta attēls - Prāta Vētra izdod DVD un izziņo koncertu Liepājā Ekrānšāviņš.

01.12.2015 / Parmuziku.lv

Līdz ar koncertieraksta “7 soļi svaiga gaisa” izdošanu DVD, grupa izziņo koncertu Liepājā, kas notiks 2016. gada 20. augustā.

No otrdienas, 1.decembra, grupas Prāta Vētra šīs vasaras koncerttūres “7 soļi svaiga gaisa” noslēguma koncerta Rīgā ieraksts DVD ir pieejams Latvijas veikalos un arī digitāli HD formātā www.ekase.lv

Vairāk kā divas stundas garais ieraksts piedāvā vēlreiz piedzīvot neaizmirstamās sajūtas, kuras valdīja par “Prāta Vētras dziesmusvētkiem” nodēvētajā koncertā Rīgā.

Par īpaši draudzīgu cenu EUR 12.99 DVD būs nopērkams t/c “Spice” informācijas centrā un www.ekase.lv

Grupa Prāta Vētra ir īpaši gandarīta paziņot par vienošanos ar Liepājas pilsētu par “7 soļi svaiga gaisa” koncerta rīkošanu Liepājā, “Daugavas” stadionā 2016. gada 20.augustā.

Mums ir tiešām no sirds liels prieks, ka varam atgriezties vēju pilsētā ar solo koncertu, kāds Liepājā nav bijis vairāk kā 10 gadus! Jau šovasar Rīgas koncertā sapratām, ka vēlamies atkārtojumu un tāpēc ļoti gaidīsim Liepājas koncertu - sarīkosim kārtīgu prāta vētru ar 7 soļiem svaiga gaisa!

savā priekā dalās Renārs Kaupers.

 

Koncerta biļetes tirdzniecībā būs no 10.decembra plkst. 10.00. Pirmās trīs dienas stāvvietu biļetēm īpaša cena – 21 EUR. Uz Liepājas koncertu būs nopērkamas arī sēdvietas (EUR 21-40), fanu zonas biļetes (EUR 30) un biļetes invalīdiem. Biļetes meklējiet www.ekase.lv, t/c “Spice” informācijas centrā un Liepājā, koncertzāles “Lielais dzintars” kasē.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!