Prāta Vētra Krievijas televīzijas šovā prezentē ar Marinu Kravets iedziedāto dziesmu

Raksta attēls - Prāta Vētra Krievijas televīzijas šovā prezentē ar Marinu Kravets iedziedāto dziesmu Ekrāvšāviņš no Youtube

22.11.2017 / Parmuziku.lv

Novembra sākumā sākās grupas koncerttūre Krievijā, tādēļ šovā "Вечерний Ургант" tika prezentēts kopīgi ar Krievijas dziedātāju un aktrisi Marinu Kravets (Марина Кравец) iedziedātā dziesma "Как Я Искал Тебя". Dziedātāja bija arī grupas Sanktpēterburgas koncerta īpašais viesis.

Kā vēsta informācija Prāta Vētras mājas lapā, Krievijas koncerttūre šogad būs eksperimentiem bagāta. Koncertu sērijai dots nosaukums "Между берегами" ("Starp krastiem"), Krievijā tā aizsākās jau šogad, bet turpināsies arī 2018. gadā.  Koncerttūres komandā ir Zviedrijas producenti, kas pašlaik strādā pie grupas nākamā albuma, un grupa apgalvo, ka arī iepriekšējo gadu hitiem ir piešķirts jauns un savdabīgs skanējums. 

Uzsākot koncerttūri Krievijā, Renārs Kaupers un Krievijas dziedātāja un aktrise, šova "Comedy Club" dalībniece Marina Kravets viesojās populārajā šovā "Вечерний Ургант", kur pastāstīja par to, kā iepazinušies un uzsākuši sadarbību: 

Bet raidījuma noslēgumā prezentēja oktobrī izdoto, kopīgi iedziedāto dziesmu "Как Я Искал Тебя": 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!