Postpanka grupai “Plenērs” jauns singls un koncerts

Raksta attēls - Postpanka grupai “Plenērs” jauns singls un koncerts Publicitātes foto

12.04.2022

Postpanka kvartets “Plenērs” laiž klajā skaņdarbu “Nēnujā”. Dziesma “Nēnujā” seko diviem iepriekš izdotiem singliem - “Bēgums” un “Ne vienmēr būt ceļā ir skaisti”, kā arī būs dzirdama gaidāmajā albumā “Līdz kaulam”.

“Gribētos šo dziesmu raksturot kā pašironijas un nostaļģijas piepildītu, mums nedaudz eksperimentālu, taču postpanka tradīcijās ieturētu uzrunu laikam, kurā dzīvojam” - tā par singlu izsakās pati grupa. Apvienība, kuras sastāvā spēlē Ansis Rožkalns, Āris Zāns, Kristaps Zirnis un Sandis Elsts, publikai sevi pieteica 2018. gadā ar pilnmetrāžas albumu “Bezmiegs”.

Kā īpašais viesis, grupa spēlēs iesildot Anglijas/Vācijas post punk grupu “The Underground Youth” , piektdien, 15. aprīlī, mākslas centrā “Noass”.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!