POSITIVUS sākas TAGAD!

Raksta attēls - POSITIVUS sākas TAGAD! Publicitātes foto: Krists Luhaerts

20.07.2018 / Parmuziku.lv

Šodien plkst. 12:00 vārtus apmeklētājiem vēris jau 12. Positivus festivāls, kas no 20. - 22. jūlijam norisināsies Salacgrīvā. Šodien uz Positivus lielajām skatuvēm kāps Years & Years, Tove Lo, Noëp, Ivan Dorn, Valentino Khan un daudzi citi.

Uz festivāla galvenās - Main stage skatuves šodien uzstāsies Tove Lo, Noëp, kā arī piektdienas vakara galvenie mākslinieki -  Years & Years. Uz Other stage skatuves festivāla pirmajā dienā redzēsim Dead Furies, Justinas Jarutis, Edavārdi, Ivan Dorn, Scratch Perverts, Valentino Khan, Paul Oja & Dj Quest. Šīs vasaras jaunums - Piena Svētki skatuve, uz kuras dzirdēsim Pacific K, Franco Franco, Afro Tallinn Beat Orchestra, The Family Dog, Tehnikums, Ansis un GBDJ. Uz Dabas Skatuves kāps Kikit & Prieka Ministrija, Reinis Jaunais, The Bad Tones, Kasetes, Podruga, Dj Kaspar Kondrat & Trashy KID. LG Electronics kino teltī baudīsim lieliskās: Zviedru īsfilmas, Cīsiņsuns, 2 Annas festivāla īsfilmas, Okeāna Saviļņotie, Pasaka par tukšo telpu un Atriebība.

Savukārt, jau otro gadu frekvencē 94,1 FM no festivālā izveidotās radio studijas raidīs SWH pop-up radio. Ēterā tiks atskaņota festivāla mūzika, intervēti festivāla mākslinieki, rīkotāji, viesi un partneri, būs arī dažādi konkursi, akcijas un spēles. SWH pop-up radio būs uztverams visā Salacgrīvā un 2-3 km rādiusā ap pilsētu, kā arī telšu pilsētiņā, ēdināšanas zonā, pie galvenās ieejas un pie SWH pop-up radio studijas festivāla teritorijā.

Iebraukšanas maršruts autostāvvietā šogad ir mainījies, tāpēc, pārvietojoties pa Salacgrīvu, autovadītāji tiek aicināti rūpīgi sekot ceļa malā uzstādītajām norādēm vai arī aicināti navigācijas sistēmā ievadīt Zaļā iela 19, lai sasniegtu galamērķi. Ceļa posmā starp Lielupi un Svētciemu tiek veikti remontdarbi, kas paredz daļēju ātruma ierobežojumu - 70 km/h, tāpēc festivāla organizatori aicina laicīgi plānot izbraukšanu uz festivālu.

Rūpējoties par apmeklētāju ērtībām, sadarbībā ar Taxify tiks nodrošināts ātrs un komfortabls brauciens no Rīgas uz festivālu, un no festivāla uz Rīgu. Izmantojot pakalpojumu īpaši Taxify izveidotā sadāļā Positivus, cena par ceļu tiks fiksēta - 59 eiro. Arī pārvietošanās pa Salacgrīvu un pilsētas tuvējo apkārti būs iespējama ar Taxify. Taksometru stāvvieta būs izvietota pie Salacgrīvas vidusskolas, kur atradīsies arī WIFI un mobilo tālruņu uzlādes punkts.

Pēdējās biļetes ir pieejamas braucienam uz festivālu ar Positivus Ekspresi. Autobusa atiešana notiek no Marijas ielas 21, ieeja no Pērses ielas, pie koncertzāles Palladium Rīgā.

Visu festivāla programmu un mākslinieku uzstāšanās laikus var aplūkot un lejupielādēt festivāla mājas lapā sadaļā “Programma”, kā arī mobilajā lietotnē Positivus'18, kas bez maksas pieejama App Store un Google Play veikalos.

Papildu informācija par festivāla biļešu veidiem un to noteikumiem atrodama mājas lapā: www.positivusfestival.com.

Positivus festivāla 2018. biļešu cenas
3 dienu biļete bez telts vietas – €85
3 biļete ar telts vietu – €93
2 dienu biļete – €69
1 dienas biļete – €50
VIP biļete – €250
3 dienu Grupas biļete (6 pers.) bez telts vietas €425
3 dienu Grupas biļete (6 pers.) ar telts vietu €465

Nakšņošana telšu pilsētiņā
Biļete dzīvošanai telšu pilsētiņā – 10,00 eiro
Kempera vietas cena bez elektrības pieslēguma – 40,00 eiro
Kempera vietas cena ar elektrības pieslēgumu – 70,00 eiro

Autostāvvieta
Biļete vienreizējai iebraukšanai autostāvvietā  – 8,00 eiro
Autostāvvietas abonements visām festivāla dienām – 20,00 eiro
Kempera novietošana autostāvvietā – 20,00 eiro
Motocikla stāvvieta vienreizējai iebraukšanai – 5,00 eiro
Autostāvvietas abonements motociklam visām festivāla dienām – 15,00 eiro

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!