Positivus festivāls cīnās par Eiropas festivālu balvu

Raksta attēls - Positivus festivāls cīnās par Eiropas festivālu balvu Publicitātes foto

23.10.2015 / Parmuziku.lv

Eiropas mūzikas industrijā sākusies cīņa par labākā aizvadītās vasaras mūzikas festivāla godu – notiek balsošana par Eiropas Festivālu balvas (European Festival Awards) ieguvējiem, un tajā arī šogad ir nominēts Baltijā lielākais mūzikas un mākslas festivāls Positivus.

Eiropas Festivālu balva tiks pasniegta jau septīto reizi, un tajā ļoti liela loma ir publikas balsojumam – festivālu apmeklētāji līdz šī gada 12.novembra plkst. 20 (Latvijas laika zona) varēs balsot par labākajiem festivāliem vairākās kategorijās. Rezultāti tiks apkopoti līdz 19.novembrim, kad tiks publiskoti desmit labākie katrā no kategorijām pēc publikas balsojuma.

Positivus festivāls vēlas Eiropā izskanēt vēl skaļāk, tādēļ festivāla fani tiek aicināti piedalīties aptaujā un balsot par Positivus kategorijā - Best Medium Size Festival:  https://www.surveymonkey.com/r/TLB8Z6C

Visi Eiropas Festivālu balvas laureāti tiks paziņoti Eiropas lielākās mūzikas industrijas konferences Eurosonic Noorderslag atklāšanas vakarā 2016.gada 13.janvārī Groningenā, Nīderlandē.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!